align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 10. krog 24.10.14
   TEKMA: Ivančna Gorica - NOGA Britof 3:3 (1:2)
   Kraj: Ivančna Gorica - umetna trava    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Kos Mitja
   1. pomočnik: Klančar Miha
   2. pomočnik: Husić Admir
   Delegat: Trope Bogdan
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  3  Gramič Tilen
  4  Preradović Uroš
  5  Lavriha Žan Luka
  7  Bergoč Mitja (K)
  8  Kovačević Dejan
  9  Kralj Tilen
  11  Dacar Jure
  12  Ceroviku Leutrim (V)
  13  Kotar Žiga
  15  Gantar Martin
  16  Dremelj Matic
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  2  Krsnik Luka
  3  Kalar Gašper
  4  Anžlovar Luka
  5  Dizdarević Adnan
  6  Hasanaj Qendrim
  7  Žnidaršič Žiga
  8  Tomić Toni
  9  Krč Urban (K)
  10  Milić Nikola
  19  Eržen Vid
  Rezervni igralci
  1  Križman Žan (V)
  2  Džafić Amar
  6  Klemenčič Dejan
  10  Hočevar Jakob
  14  Peklaj Žan
  17  Pristov Val
  18  Zaletelj Luka
  Rezervni igralci
  12  Ažman Aljoša (V)
  13  Polanc Denis
  14  Potočnik Aljaž
  15  Mali Adrijan
  16  Csipö Gašper
  17  Matijaševič Tjuš
  18  Košir Urh
   TRENER
   Ivančna Gorica
   NOGA Britof
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1:2 11 - Dacar Jure (38')
   2:2 9 - Kralj Tilen (42')
   3:3 7 - Bergoč Mitja (71')
   NOGA Britof
   0:1 19 - Eržen Vid (5')
   0:2 9 - Krč Urban (10')
   2:3 13 - Polanc Denis (44')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    7 - Bergoč Mitja (60')
    15 - Gantar Martin (77')
   NOGA Britof
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  22'     17 - Pristov Val
       13 - Kotar Žiga
  60'     10 - Hočevar Jakob
       16 - Dremelj Matic
  78'     2 - Džafić Amar
       9 - Kralj Tilen
  79'     14 - Peklaj Žan
       11 - Dacar Jure
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  45'     14 - Potočnik Aljaž
       2 - Krsnik Luka
  52'     13 - Polanc Denis
       6 - Hasanaj Qendrim
  60'     15 - Mali Adrijan
       3 - Kalar Gašper
  75'     18 - Košir Urh
       10 - Milić Nikola
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan