align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 10. krog 26.10.14
   TEKMA: Jesenice-Bled - Rudar Trbovlje 1:1 (0:0)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Danica    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Cencelj Luka
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   Delegat: Mrdjenovič Drago
   POSTAVI
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  4  Arh Grega
  7  Kalender Ammar
  8  Jovanović David (K)
  11  Grm Timotej
  14  Durmišević Vernes
  20  Tadić Stefan
  21  Sodja Urban
  24  Perviz Ajdin
  32  Dimitrijević Benjamin
  33  Džafić Belmin (V)
  62  Mezek Timotej
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Holešek Jure (V)
  2  Kerin Miha
  3  Vasojević David
  4  Navratil Juš
  5  Zaletel Žan
  7  Sajovic Maj
  8  Peklar Domen
  9  Sokler Ester
  10  Kunič Domen (K)
  11  Krajnc Dominik
  15  Mlakar Mitja
  Rezervni igralci
  9  Omanović Enis
  19  Tubić Adis
  25  Vasiloski Robert
  27  Bohinec Sebastjan
  Rezervni igralci
  6  Bokal Žan
  14  Dimc Matej
   TRENER
   Jesenice-Bled
   Rudar Trbovlje
   STRELCI
   Jesenice-Bled
   1:1 14 - Durmišević Vernes (66')
   Rudar Trbovlje
   0:1 9 - Sokler Ester (54')
   OPOMINJANI
   Jesenice-Bled
    7 - Kalender Ammar (32')
    4 - Arh Grega (63')
   Rudar Trbovlje
    7 - Sajovic Maj (30')
   IZKLJUČENI
   Jesenice-Bled
   Rudar Trbovlje
   MENJAVE
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  48'     27 - Bohinec Sebastjan
       20 - Tadić Stefan
  62'     9 - Omanović Enis
       11 - Grm Timotej
  66'     19 - Tubić Adis
       21 - Sodja Urban
  77'     25 - Vasiloski Robert
       7 - Kalender Ammar
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Dimc Matej
       15 - Mlakar Mitja
  70'     6 - Bokal Žan
       3 - Vasojević David
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan