align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 10. krog 25.10.14
   TEKMA: Svoboda - Jadran Dekani 4:0 (2:0)
   Kraj: Ljubljana Vič - ŠP Svoboda    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Štokelj Primož
   1. pomočnik: Božič Alen
   2. pomočnik: Vrčon Dominik
   Delegat: Narobe Jakob
   POSTAVI
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Soklič Aljaž (V)
  2  Memić Mesud
  3  Mutič Mark
  4  Mandič Luka
  5  Bergant Rok
  6  Perc Jon
  7  Struna Lan
  8  Peulić Nikola
  9  Bečić Denin
  10  Miklavc Jure (K)
  11  Kocjančič Andraž
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Pribac Gašper (V)
  2  Dugolli Selim
  3  Raičić David
  4  Aničič Žiga
  5  Godejša Jaka
  6  Kreslin Timotej
  7  Hrvatin Jure
  8  Pirjevec Andrej
  9  Špeh Nik
  10  Peranović Milanko (K)
  11  Zonta Tadej
  Rezervni igralci
  12  Golob Jure (V)
  14  Janič Andraž
  15  Klinar Aljaž
  16  Jaki Anton
  Rezervni igralci
  13  Srebernič Matija
  14  Hadžić Eldin
  15  Rupnik Blaž
  16  Ugrin Tine
  17  Klinec Blaž
  18  Ščulac Žan
  19  Kompara Manuel
   TRENER
   Svoboda
   Jadran Dekani
   STRELCI
   Svoboda
   1:0 5 - Bergant Rok (29')
   2:0 9 - Bečić Denin (40')
   3:0 10 - Miklavc Jure (74')
   4:0 9 - Bečić Denin (75')
   Jadran Dekani
   OPOMINJANI
   Svoboda
    3 - Mutič Mark (55')
   Jadran Dekani
    2 - Dugolli Selim (61')
   IZKLJUČENI
   Svoboda
   Jadran Dekani
   MENJAVE
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  67'     14 - Janič Andraž
       8 - Peulić Nikola
  74'     15 - Klinar Aljaž
       11 - Kocjančič Andraž
  76'     16 - Jaki Anton
       2 - Memić Mesud
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Hadžić Eldin
       8 - Pirjevec Andrej
  48'     16 - Ugrin Tine
       6 - Kreslin Timotej
  74'     19 - Kompara Manuel
       5 - Godejša Jaka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan