align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 10. krog 26.10.14
   TEKMA: Šenčur - Birsa&Matavž Bilje 2:1 (1:0)
   Kraj: Šenčur - ŠD Šenčur    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Voga Franci
   1. pomočnik: Jerič Anže
   2. pomočnik: Jelovčan Tadej
   Delegat: Antolin Rudi
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Oselj Žiga (V)
  2  Gašpirc Kristjan
  5  Konjar Urban
  6  Vreček Matej
  9  Prestor Jan
  10  Žagar Grega (K)
  11  Gantar Gašper
  20  Celjer Tilen
  22  Krek Luka
  23  Trobec Žiga
  28  Ovnik Žan
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Pejakić Davor (V)
  6  Pušnar Matija
  7  Žižmond Matej
  9  Štrukelj Jan
  11  Tutuš Branko
  13  Marc Roman
  15  Puc Aljaž
  17  Perko Franci
  18  Semolič Matevž (K)
  19  Mango Kulot Chris
  20  Panič Nardin Jakob
  Rezervni igralci
  12  Vrtač Žan (V)
  13  Bezovšek Jaka
  14  Oblak Mišel
  16  Vehovec Žan
  17  Boncelj Uroš
  18  Pavlin Nik
  21  Kolar Tim
  Rezervni igralci
  2  Vogrič Matic
  3  Puc Luka
  5  Pečenko Jan
  8  Terčon Matic
  10  Juren Martin
  14  Umek Žan
  16  Beltram Luka
   TRENER
   Šenčur
   Birsa&Matavž Bilje
   STRELCI
   Šenčur
   1:0 28 - Ovnik Žan (4')
   2:1 20 - Celjer Tilen (83')
   Birsa&Matavž Bilje
   1:1 9 - Štrukelj Jan (77')
   OPOMINJANI
   Šenčur
    28 - Ovnik Žan (35')
    18 - Pavlin Nik (80')
   Birsa&Matavž Bilje
    17 - Perko Franci (70')
    7 - Žižmond Matej (79')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Birsa&Matavž Bilje
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  73'     17 - Boncelj Uroš
       6 - Vreček Matej
  79'     13 - Bezovšek Jaka
       9 - Prestor Jan
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  45'     5 - Pečenko Jan
       6 - Pušnar Matija
  45'     8 - Terčon Matic
       11 - Tutuš Branko
  49'     10 - Juren Martin
       15 - Puc Aljaž
  57'     3 - Puc Luka
       19 - Mango Kulot Chris
  71'     16 - Beltram Luka
       18 - Semolič Matevž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan