align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 10. krog 26.10.14
   TEKMA: Roltek Dob - Slovan 2:2 (1:1)
   Kraj: Dob pri Domžalah - Športni park Dob    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Stanojevič Suwa Iztok
   1. pomočnik: Bukovec Janko
   2. pomočnik: Štorga Emilijan
   Delegat: Bojovič Miomir
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Brzovič Ciglar Taj (V)
  2  Sever Timotej
  3  Derganc Andraž
  4  Cerar Jon
  5  Lončar Nejc (K)
  6  Vuk Jure
  7  Sever Kristjan
  8  Kerč Tim
  9  Avbelj Aljaž
  10  Kotnik Luka
  11  Sotlar Luka
   Slovan
Priimek in ime
  0 
  1  Rakovnik Marcel (V)
  2  Puhar Luka
  3  Ćoralić Denis
  4  Smajić Edvin (K)
  5  Sernel Klemen
  6  Banjanac Blaž
  7  Nuhanović Sandi
  8  Ljubijankić Benjamin
  9  Bašanović Dino
  10  Puškar Anel
  11  Domazet Milan
  Rezervni igralci
  13  Ahmetović Čejvanović Kevin
  14  Kreft Filip
  15  Florjančič Miha
  16  Kos Mark
  17  Kolar Klemen
  18  Majce Žan Luka
  21  Pižmoht Žan (V)
  Rezervni igralci
  13  Lalić Dušan
  14  Pintarič Nik
  15  Gavrič Nik
   TRENER
   Roltek Dob
   Slovan
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:1 10 - Kotnik Luka (35') 11m
   2:2 9 - Avbelj Aljaž (60')
   Slovan
   0:1 11 - Domazet Milan (16')
   1:2 7 - Nuhanović Sandi (54')
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    5 - Lončar Nejc (52')
    17 - Kolar Klemen (79')
   Slovan
    7 - Nuhanović Sandi (20')
    2 - Puhar Luka (32')
    5 - Sernel Klemen (34')
    9 - Bašanović Dino (36')
    13 - Lalić Dušan (79')
    3 - Ćoralić Denis (80')
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Slovan
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  54'     16 - Kos Mark
       4 - Cerar Jon
  57'     17 - Kolar Klemen
       7 - Sever Kristjan
  62'     21 - Pižmoht Žan
       1 - Brzovič Ciglar Taj
  73'     13 - Ahmetović Čejvanović Kevin
       11 - Sotlar Luka
   Slovan
  Minuta  Igralec
  54'     13 - Lalić Dušan
       11 - Domazet Milan
  70'     14 - Pintarič Nik
       8 - Ljubijankić Benjamin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan