align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 11. krog 02.11.14
   TEKMA: Slovan - Škofja Loka 2:2 (0:2)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Igrišče z umetno travo    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Langus Luka
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Lah Kristian
   Delegat: Pokovec Vinko
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  1  Rakovnik Marcel (V)
  2  Puhar Luka
  3  Ćoralić Denis
  4  Smajić Edvin (K)
  5  Sernel Klemen
  6  Banjanac Blaž
  7  Nuhanović Sandi
  8  Milkov Atanas Yankov
  9  Domazet Milan
  10  Ciriković Emil
  11  Dobrijević Milan
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Kožuh Damijan (V)
  2  Štremfelj Luka
  4  Stanonik Tadej (K)
  5  Gartner Jaka
  6  Božič Benjamin
  7  Mijić Luka
  8  Murn Aljaž
  9  Cerar Rok
  10  Kolenović Edi
  11  Muzaferović Hasan
  13  Krajnik Matej
  Rezervni igralci
  14  Pintarič Nik
  15  Čaušević Benjamin
  16  Puškar Anel
  17  Gavrič Nik
  18  Lalić Dušan
  Rezervni igralci
  12  Kozjek Anže (V)
  15  Kožuh Jaka
  16  Dolenc Miha
   TRENER
   Slovan
   Škofja Loka
   STRELCI
   Slovan
   1:2 10 - Ciriković Emil (43')
   2:2 5 - Sernel Klemen (83')
   Škofja Loka
   0:1 9 - Cerar Rok (3')
   0:2 10 - Kolenović Edi (11')
   OPOMINJANI
   Slovan
    9 - Domazet Milan (31')
    4 - Smajić Edvin (77')
    16 - Puškar Anel (82')
   Škofja Loka
    12 - Kozjek Anže (68')
    13 - Krajnik Matej (83')
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  5'     16 - Puškar Anel
       7 - Nuhanović Sandi
  41'     17 - Gavrič Nik
       11 - Dobrijević Milan
  67'     14 - Pintarič Nik
       9 - Domazet Milan
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  67'     12 - Kozjek Anže
       1 - Kožuh Damijan
  73'     15 - Kožuh Jaka
       5 - Gartner Jaka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan