align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 11. krog 31.10.14
   TEKMA: Birsa&Matavž Bilje - Roltek Dob 1:0 (1:0)
   Kraj: Bilje - V dolinci    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Klančar Miha
   1. pomočnik: Bukovec Janko
   2. pomočnik: Zidar Blaž
   Delegat: Komel Bogdan
   POSTAVI
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  6  Pušnar Matija
  7  Žižmond Matej
  9  Štrukelj Jan
  11  Tutuš Branko
  12  Pejakić Davor (V)
  13  Marc Roman
  15  Puc Aljaž
  17  Perko Franci
  18  Semolič Matevž (K)
  19  Mango Kulot Chris
  20  Panič Nardin Jakob
   Roltek Dob
Priimek in ime
  2  Sever Timotej
  3  Kos Andraž
  4  Cerar Jon
  5  Lončar Nejc (K)
  6  Vuk Jure
  7  Sever Kristjan
  8  Kerč Tim
  9  Avbelj Aljaž
  10  Kotnik Luka
  11  Sotlar Luka
  21  Pižmoht Žan (V)
  Rezervni igralci
  1  Nabergoj Anže (V)
  2  Vogrič Matic
  3  Puc Luka
  5  Pečenko Jan
  10  Juren Martin
  14  Umek Žan
  16  Beltram Luka
  Rezervni igralci
  1  Brzovič Ciglar Taj (V)
  13  Kreft Filip
  14  Majce Žan Luka
  15  Kos Mark
   TRENER
   Birsa&Matavž Bilje
   Roltek Dob
   STRELCI
   Birsa&Matavž Bilje
   1:0 18 - Semolič Matevž (17')
   Roltek Dob
   OPOMINJANI
   Birsa&Matavž Bilje
    6 - Pušnar Matija (51')
   Roltek Dob
    6 - Vuk Jure (21')
    3 - Kos Andraž (59')
    7 - Sever Kristjan (62')
   IZKLJUČENI
   Birsa&Matavž Bilje
   Roltek Dob
   MENJAVE
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  41'     5 - Pečenko Jan
       11 - Tutuš Branko
  54'     10 - Juren Martin
       9 - Štrukelj Jan
  60'     14 - Umek Žan
       15 - Puc Aljaž
  66'     16 - Beltram Luka
       7 - Žižmond Matej
  78'     3 - Puc Luka
       18 - Semolič Matevž
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  60'     15 - Kos Mark
       4 - Cerar Jon
  75'     13 - Kreft Filip
       7 - Sever Kristjan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan