align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 11. krog 31.10.14
   TEKMA: Brda - Šenčur 0:2 (0:1)
   Kraj: Vipolže - Štadion Vipolže    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Pavšič Peter
   1. pomočnik: Božič Alen
   2. pomočnik: Štokelj Primož
   Delegat: Komel Otmar
   POSTAVI
   Brda
Priimek in ime
  1  Berce Grega (V)
  2  Kutin Tim
  3  Cej Patrik (K)
  4  Gorup Nik
  5  Džinović Adnan
  6  Fortunat Andrej
  7  Ribič Matevž
  8  Perše Dani
  9  Fikfak Kris
  10  Kovačič Nejc
  11  Majcen Petja
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Oselj Žiga (V)
  2  Gašpirc Kristjan
  3  Trobec Žiga
  4  Krek Luka
  5  Pavlin Nik
  6  Vreček Matej
  7  Celjer Tilen
  8  Ovnik Žan
  9  Prestor Jan
  10  Žagar Grega (K)
  11  Gantar Gašper
  Rezervni igralci
  13  Ribič Jaka
  14  Kokole Jakob
  15  Kodermac Izak
  16  Peršolja Matija
  Rezervni igralci
  12  Vrtač Žan (V)
  13  Oblak Mišel
  14  Rozman Tadej
  15  Boncelj Uroš
  16  Bezovšek Jaka
  17  Kolar Tim
  18  Vehovec Žan
   TRENER
   Brda
   Šenčur
   STRELCI
   Brda
   Šenčur
   0:1 10 - Žagar Grega (12')
   0:2 11 - Gantar Gašper (71')
   OPOMINJANI
   Brda
    7 - Ribič Matevž (58')
   Šenčur
    9 - Prestor Jan (23')
   IZKLJUČENI
   Brda
   Šenčur
   MENJAVE
   Brda
  Minuta  Igralec
  50'     13 - Ribič Jaka
       2 - Kutin Tim
  53'     16 - Peršolja Matija
       11 - Majcen Petja
  65'     14 - Kokole Jakob
       6 - Fortunat Andrej
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Boncelj Uroš
       5 - Pavlin Nik
  61'     14 - Rozman Tadej
       6 - Vreček Matej
  74'     16 - Bezovšek Jaka
       10 - Žagar Grega
  76'     18 - Vehovec Žan
       9 - Prestor Jan
  79'     17 - Kolar Tim
       7 - Celjer Tilen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan