align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 11. krog 02.11.14
   TEKMA: Jadran Dekani - Arne Tabor 69 2:0 (2:0)
   Kraj: Dekani - ŠP Dekani - umetna trava    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Tozan Mateo
   1. pomočnik: Tabar Tan
   2. pomočnik: Pirjevec Matej
   Delegat: Drolc Leon
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Pribac Gašper (V)
  2  Kompara Manuel
  3  Raičić David
  4  Aničič Žiga
  5  Godejša Jaka
  6  Rupnik Blaž
  7  Hrvatin Jure
  8  Klinec Blaž
  9  Zonta Tadej
  10  Hadžić Eldin
  11  Peranović Milanko (K)
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Uršič Jure (V)
  2  Šubic Žiga
  3  Jovićević Tim
  4  Jovićević Tor
  5  Matul Luka (K)
  6  Pibernik Matevž
  7  Humar Žan
  8  Lapuh Urh
  9  Goli Nejc
  10  Olivo Erik
  11  Puncer Jean Martin
  Rezervni igralci
  13  Srebernič Matija
  14  Špeh Nik
  15  Ugrin Tine
  16  Ščulac Žan
  Rezervni igralci
  12  Jagodić Žan (V)
  13  Lebar Janez Aleksander
  14  Breznik Martin
  15  Blagojević Rok
   TRENER
   Jadran Dekani
   Arne Tabor 69
   STRELCI
   Jadran Dekani
   1:0 8 - Klinec Blaž (11')
   2:0 5 - Godejša Jaka (32')
   Arne Tabor 69
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
    7 - Hrvatin Jure (35')
   Arne Tabor 69
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  52'     15 - Ugrin Tine
       6 - Rupnik Blaž
  59'     16 - Ščulac Žan
       8 - Klinec Blaž
  77'     14 - Špeh Nik
       9 - Zonta Tadej
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Lebar Janez Aleksander
       10 - Olivo Erik
  41'     12 - Jagodić Žan
       1 - Uršič Jure
  45'     15 - Blagojević Rok
       6 - Pibernik Matevž
  59'     14 - Breznik Martin
       4 - Jovićević Tor
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan