align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 11. krog 02.11.14
   TEKMA: NOGA Britof - Jesenice-Bled 6:1 (2:1)
   Kraj: Britof pri Kranju - NK Britof    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Gros Ben
   2. pomočnik: Kolenko Miha
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Ažman Aljoša (V)
  2  Krsnik Luka
  3  Kalar Gašper
  4  Anžlovar Luka
  5  Iličič Luka
  6  Polanc Denis
  7  Žnidaršič Žiga
  8  Tomić Toni
  9  Krč Urban (K)
  10  Milić Nikola
  11  Eržen Vid
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  4  Arh Grega
  5  Jovanović David (K)
  6  Mezek Timotej
  11  Omanović Enis
  12  Merdanović Dino (V)
  14  Durmišević Vernes
  17  Dimitrijević Benjamin
  18  Bohinec Sebastjan
  19  Tubić Adis
  22  Tadić Stefan
  24  Perviz Ajdin
  Rezervni igralci
  12  Banič Luka (V)
  13  Potočnik Aljaž
  14  Košir Urh
  15  Mali Adrijan
  16  Csipö Gašper
  17  Hasanaj Qendrim
  18  Matijaševič Tjuš
  Rezervni igralci
  7  Džafić Belmin
  15  Vasiloski Robert
  21  Sodja Urban
  25  Grm Timotej
   TRENER
   NOGA Britof
   Jesenice-Bled
   STRELCI
   NOGA Britof
   1:0 9 - Krč Urban (6')
   2:1 9 - Krč Urban (27')
   3:1 9 - Krč Urban (55')
   4:1 8 - Tomić Toni (68')
   5:1 18 - Matijaševič Tjuš (70')
   6:1 5 - Iličič Luka (81')
   Jesenice-Bled
   1:1 11 - Omanović Enis (21')
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
    16 - Csipö Gašper (77')
   Jesenice-Bled
    14 - Durmišević Vernes (77')
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
   Jesenice-Bled
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  7'     16 - Csipö Gašper
       7 - Žnidaršič Žiga
  41'     15 - Mali Adrijan
       6 - Polanc Denis
  61'     18 - Matijaševič Tjuš
       10 - Milić Nikola
  61'     13 - Potočnik Aljaž
       2 - Krsnik Luka
  67'     14 - Košir Urh
       11 - Eržen Vid
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  49'     25 - Grm Timotej
       22 - Tadić Stefan
  52'     15 - Vasiloski Robert
       24 - Perviz Ajdin
  58'     7 - Džafić Belmin
       11 - Omanović Enis
  73'     21 - Sodja Urban
       18 - Bohinec Sebastjan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan