align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 11. krog 02.11.14
   TEKMA: Kalcer Radomlje - Ivančna Gorica 5:0 (2:0)
   Kraj: Radomlje - Športni park Radomlje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Garmut Gašper
   1. pomočnik: Lukšič Benjamin
   2. pomočnik: Ciuha Aleš
   Delegat: Ileršič Igor
   POSTAVI
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  4  Poljanšek Gregor
  8  Zupan Rok
  11  Kopitar Žan
  17  Brolih Lenart (K)
  19  Hribar Matevž
  20  Kovačevič Kristjan
  21  Kočar Jernej
  24  Agović Elvedin
  26  Grkman Jure
  29  Pačnik Nejc
  99  Urbanija Žan Tone (V)
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  2  Džafić Amar
  3  Gramič Tilen
  4  Preradović Uroš
  5  Lavriha Žan Luka
  8  Bergoč Mitja (K)
  9  Dremelj Matic
  10  Kralj Tilen
  11  Dacar Jure
  12  Ceroviku Leutrim (V)
  18  Pristov Val
  19  Kovačević Dejan
  Rezervni igralci
  1  Jerman Žan Luka (V)
  5  Zabukovnik Mark
  9  Vidmar Walter Maj
  13  Lekić David
  22  Lozančič Toni
  23  Levec Nejc
  25  Potočnik Miha
  Rezervni igralci
  6  Zaletelj Luka
  7  Peklaj Žan
  13  Kotar Žiga
  14  Hočevar Jakob
  16  Klemenčič Dejan
   TRENER
   Kalcer Radomlje
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   Kalcer Radomlje
   1:0 11 - Kopitar Žan (7')
   2:0 17 - Brolih Lenart (36')
   3:0 25 - Potočnik Miha (66')
   4:0 23 - Levec Nejc (76')
   5:0 23 - Levec Nejc (79')
   Ivančna Gorica
   OPOMINJANI
   Kalcer Radomlje
   Ivančna Gorica
    3 - Gramič Tilen (49')
   IZKLJUČENI
   Kalcer Radomlje
   Ivančna Gorica
   MENJAVE
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  41'     5 - Zabukovnik Mark
       21 - Kočar Jernej
  41'     23 - Levec Nejc
       20 - Kovačevič Kristjan
  62'     25 - Potočnik Miha
       24 - Agović Elvedin
  68'     9 - Vidmar Walter Maj
       29 - Pačnik Nejc
  76'     22 - Lozančič Toni
       8 - Zupan Rok
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  45'     14 - Hočevar Jakob
       2 - Džafić Amar
  62'     13 - Kotar Žiga
       10 - Kralj Tilen
  69'     16 - Klemenčič Dejan
       3 - Gramič Tilen
  76'     6 - Zaletelj Luka
       4 - Preradović Uroš
  76'     7 - Peklaj Žan
       11 - Dacar Jure
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan