align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 12. krog 23.11.14
   TEKMA: Škofja Loka - Ivančna Gorica 1:2 (0:2)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Jovanović Damjan
   1. pomočnik: Bukovec Janko
   2. pomočnik: Premuš Tomaž
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Kožuh Damijan (V)
  2  Debeljak Mitja
  4  Stanonik Tadej (K)
  5  Gartner Jaka
  6  Stanovnik Lovro
  7  Mijić Luka
  8  Murn Aljaž
  9  Cerar Rok
  10  Kolenović Edi
  15  Božič Benjamin
  18  Muzaferović Hasan
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Ceroviku Leutrim (V)
  3  Gramič Tilen
  5  Lavriha Žan Luka
  6  Jančič Žiga
  7  Dacar Jure
  8  Kralj Tilen
  9  Gantar Martin
  10  Dremelj Matic
  14  Bergoč Mitja (K)
  16  Klemenčič Dejan
  17  Pristov Val
  Rezervni igralci
  12  Kozjek Anže (V)
  13  Krajnik Matej
  14  Štremfelj Luka
  17  Dolenc Miha
  Rezervni igralci
  4  Zadnik Jan
  12  Prosič Mark (V)
  13  Džafić Amar
  15  Kotar Žiga
   TRENER
   Škofja Loka
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   Škofja Loka
   1:2 10 - Kolenović Edi (41')
   Ivančna Gorica
   0:1 8 - Kralj Tilen (14')
   0:2 8 - Kralj Tilen (22')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    18 - Muzaferović Hasan (28')
    10 - Kolenović Edi (54')
   Ivančna Gorica
    4 - Zadnik Jan (50')
    17 - Pristov Val (54')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Ivančna Gorica
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  32'     13 - Krajnik Matej
       15 - Božič Benjamin
  75'     14 - Štremfelj Luka
       18 - Muzaferović Hasan
  78'     17 - Dolenc Miha
       6 - Stanovnik Lovro
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  43'     4 - Zadnik Jan
       5 - Lavriha Žan Luka
  60'     15 - Kotar Žiga
       10 - Dremelj Matic
  75'     13 - Džafić Amar
       6 - Jančič Žiga
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan