align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 12. krog 23.11.14
   TEKMA: Jesenice-Bled - Kalcer Radomlje 1:1 (1:1)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jelovčan Tadej
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Oblak Tomaž
   Delegat: Peternel Jože
   POSTAVI
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  4  Arh Grega
  8  Jovanović David (K)
  12  Merdanović Dino (V)
  14  Durmišević Vernes
  17  Benkovič Jon
  20  Tadić Stefan
  21  Sodja Urban
  24  Perviz Ajdin
  27  Bohinec Sebastjan
  32  Dimitrijević Benjamin
  62  Mezek Timotej
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  1  Jerman Žan Luka (V)
  4  Brolih Lenart
  6  Pačnik Nejc
  7  Trdin Gašper (K)
  8  Zupan Rok
  11  Kopitar Žan
  18  Grkman Jure
  19  Hribar Matevž
  21  Kočar Jernej
  23  Levec Nejc
  24  Agović Elvedin
  Rezervni igralci
  9  Omanović Enis
  11  Grm Timotej
  19  Tubić Adis
  Rezervni igralci
  2  Klarič Enej
  3  Džafič Alen
  5  Zabukovnik Mark
  9  Vidmar Walter Maj
  13  Lozančič Toni
  20  Kovačevič Kristjan
   TRENER
   Jesenice-Bled
   Kalcer Radomlje
   STRELCI
   Jesenice-Bled
   1:1 27 - Bohinec Sebastjan (32')
   Kalcer Radomlje
   0:1 4 - Brolih Lenart (15')
   OPOMINJANI
   Jesenice-Bled
    17 - Benkovič Jon (53')
   Kalcer Radomlje
   IZKLJUČENI
   Jesenice-Bled
   Kalcer Radomlje
   MENJAVE
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Grm Timotej
       14 - Durmišević Vernes
  54'     9 - Omanović Enis
       20 - Tadić Stefan
  67'     19 - Tubić Adis
       32 - Dimitrijević Benjamin
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  48'     9 - Vidmar Walter Maj
       24 - Agović Elvedin
  49'     5 - Zabukovnik Mark
       21 - Kočar Jernej
  62'     2 - Klarič Enej
       6 - Pačnik Nejc
  70'     20 - Kovačevič Kristjan
       19 - Hribar Matevž
  74'     3 - Džafič Alen
       23 - Levec Nejc
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan