align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 12. krog 22.11.14
   TEKMA: Svoboda - NOGA Britof 1:3 (0:1)
   Kraj: Ljubljana Vič - ŠP Svoboda    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Marković Siniša
   1. pomočnik: Nadarevič Jaka
   2. pomočnik: Debevec Gašper
   Delegat: Zadravec Franc
   POSTAVI
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Soklič Aljaž (V)
  2  Memić Mesud
  3  Perc Tim
  4  Čauševič Selvedin
  5  Mutič Mark
  6  Bergant Rok
  7  Struna Lan
  8  Mandič Luka
  9  Boldin Žiga
  10  Vončina Tim
  11  Miklavc Jure (K)
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  2  Krsnik Luka
  3  Dizdarević Adnan
  4  Anžlovar Luka
  5  Iličič Luka
  6  Kalar Gašper
  7  Žnidaršič Žiga
  8  Tomić Toni
  9  Krč Urban (K)
  10  Milić Nikola
  11  Eržen Vid
  Rezervni igralci
  12  Žnidaršič Bor (V)
  13  Klinar Aljaž
  14  Cimprič Gašper
  15  Bečić Denin
  16  Peulić Nikola
  17  Perc Jon
  18  Mahkovec Matevž
  Rezervni igralci
  12  Ažman Aljoša (V)
  13  Csipö Gašper
  14  Babić Josip
  15  Hasanaj Qendrim
  17  Potočnik Aljaž
  18  Matijaševič Tjuš
  19  Košir Urh
   TRENER
   Svoboda
   NOGA Britof
   STRELCI
   Svoboda
   1:2 11 - Miklavc Jure (47') 11m
   NOGA Britof
   0:1 9 - Krč Urban (16')
   0:2 10 - Milić Nikola (43')
   1:3 9 - Krč Urban (81')
   OPOMINJANI
   Svoboda
   NOGA Britof
    3 - Dizdarević Adnan (27')
    5 - Iličič Luka (47')
    10 - Milić Nikola (71')
   IZKLJUČENI
   Svoboda
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  17'     16 - Peulić Nikola
       8 - Mandič Luka
  35'     14 - Cimprič Gašper
       3 - Perc Tim
  68'     15 - Bečić Denin
       10 - Vončina Tim
  76'     13 - Klinar Aljaž
       6 - Bergant Rok
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  64'     15 - Hasanaj Qendrim
       10 - Milić Nikola
  76'     13 - Csipö Gašper
       7 - Žnidaršič Žiga
  79'     18 - Matijaševič Tjuš
       11 - Eržen Vid
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan