align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 12. krog 09.11.14
   TEKMA: Jadran Dekani - Šenčur 1:0 (1:0)
   Kraj: Dekani - ŠP Dekani - umetna trava    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bissachi Kole Aleksandar
   1. pomočnik: Stjepanović Aleksandar
   2. pomočnik: Olenik Alen
   Delegat: Košanc Elvis
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Pribac Gašper (V)
  2  Dugolli Selim
  3  Raičić David
  4  Rupnik Blaž
  5  Godejša Jaka
  6  Kreslin Timotej
  7  Hrvatin Jure
  8  Klinec Blaž
  9  Peranović Milanko (K)
  10  Hadžić Eldin
  11  Zonta Tadej
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Oselj Žiga (V)
  2  Gašpirc Kristjan
  3  Konjar Urban
  4  Krek Luka
  5  Celjer Tilen
  6  Prestor Jan
  7  Boncelj Uroš
  8  Ovnik Žan
  9  Vreček Matej
  10  Žagar Grega (K)
  11  Gantar Gašper
  Rezervni igralci
  13  Srebernič Matija
  14  Ščulac Žan
  15  Ugrin Tine
  16  Špeh Nik
  17  Kozlovič Enej
  18  Pirjevec Andrej
  19  Kompara Manuel
  Rezervni igralci
  12  Vrtač Žan (V)
  13  Šmid Klavdij
  14  Trobec Žiga
  15  Pavlin Nik
  16  Vehovec Žan
  17  Končan Nejc
  18  Rakovec Janez
   TRENER
   Jadran Dekani
   Šenčur
   STRELCI
   Jadran Dekani
   1:0 6 - Kreslin Timotej (9')
   Šenčur
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
    7 - Hrvatin Jure (70')
   Šenčur
    8 - Ovnik Žan (80')
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   Šenčur
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  60'     16 - Špeh Nik
       3 - Raičić David
  63'     15 - Ugrin Tine
       6 - Kreslin Timotej
  67'     14 - Ščulac Žan
       8 - Klinec Blaž
  75'     13 - Srebernič Matija
       4 - Rupnik Blaž
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  23'     14 - Trobec Žiga
       7 - Boncelj Uroš
  34'     18 - Rakovec Janez
       9 - Vreček Matej
  53'     17 - Končan Nejc
       6 - Prestor Jan
  72'     15 - Pavlin Nik
       5 - Celjer Tilen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan