align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 12. krog 23.11.14
   TEKMA: Roltek Dob - Brda 5:0 (2:0)
   Kraj: DOB pri DOMŽALAH - Športni park Dob    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Pantić Saša
   1. pomočnik: Barukčič Antonio
   2. pomočnik: Planinšek Martin
   Delegat: Setnikar Gojko
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Brzovič Ciglar Taj (V)
  2  Sever Timotej
  3  Lončar Nejc (K)
  4  Derganc Andraž
  7  Kolar Klemen
  8  Kos Andraž
  9  Avbelj Aljaž
  10  Kerč Tim
  11  Sotlar Luka
  14  Sever Kristjan
  20  Vuk Jure
   Brda
Priimek in ime
  1  Berce Grega (V)
  2  Ribič Jaka
  3  Cej Patrik (K)
  4  Fikfak Kris
  5  Džinović Adnan
  6  Fortunat Andrej
  7  Ribič Matevž
  8  Perše Dani
  9  Simčič Leonardo
  10  Kovačič Nejc
  11  Peršolja Matija
  Rezervni igralci
  6  Zupan Jure
  15  Kreft Filip
  17  Majce Žan Luka
  21  Ahmetović Čejvanović Kevin
  Rezervni igralci
  13  Kokole Jakob
  14  Kodermac Izak
   TRENER
   Roltek Dob
   Brda
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:0 8 - Kos Andraž (6')
   2:0 7 - Kolar Klemen (24')
   3:0 7 - Kolar Klemen (43')
   4:0 20 - Vuk Jure (61') 11m
   5:0 21 - Ahmetović Čejvanović Kevin (76')
   Brda
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    9 - Avbelj Aljaž (36')
    8 - Kos Andraž (51')
   Brda
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Brda
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  51'     21 - Ahmetović Čejvanović Kevin
       14 - Sever Kristjan
  59'     15 - Kreft Filip
       10 - Kerč Tim
  63'     6 - Zupan Jure
       20 - Vuk Jure
  66'     17 - Majce Žan Luka
       7 - Kolar Klemen
   Brda
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Kodermac Izak
       11 - Peršolja Matija
  49'     13 - Kokole Jakob
       4 - Fikfak Kris
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan