align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 12. krog 09.11.14
   TEKMA: Slovan - Birsa&Matavž Bilje 2:1 (1:0)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Igrišče z umetno travo    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jamnik Jure
   1. pomočnik: Jelovčan Tadej
   2. pomočnik: Logar Tadej
   Delegat: Ponikvar Janko
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  1  Rakovnik Marcel (V)
  2  Puhar Luka
  3  Gavrič Nik
  4  Kukovec Žan
  5  Sernel Klemen
  6  Banjanac Blaž
  7  Nuhanović Sandi (K)
  8  Puškar Anel
  9  Domazet Milan
  10  Ciriković Emil
  11  Bašanović Dino
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Pejakić Davor (V)
  6  Pušnar Matija
  7  Žižmond Matej
  9  Štrukelj Jan
  10  Juren Martin
  11  Tutuš Branko
  13  Marc Roman
  15  Puc Aljaž (K)
  17  Perko Franci
  19  Mango Kulot Chris
  20  Panič Nardin Jakob
  Rezervni igralci
  13  Fatić Denis
  14  Pintarič Nik
  15  Ljubijankić Benjamin
  16  Čaušević Benjamin
  Rezervni igralci
  3  Puc Luka
  5  Pečenko Jan
  8  Terčon Matic
  12  Nabergoj Anže (V)
  14  Umek Žan
  16  Beltram Luka
  18  Semolič Matevž
   TRENER
   Slovan
   Birsa&Matavž Bilje
   STRELCI
   Slovan
   1:0 5 - Sernel Klemen (21')
   2:0 10 - Ciriković Emil (67')
   Birsa&Matavž Bilje
   2:1 11 - Bašanović Dino (83') AG
   OPOMINJANI
   Slovan
    7 - Nuhanović Sandi (17')
    11 - Bašanović Dino (76')
   Birsa&Matavž Bilje
    17 - Perko Franci (33')
    13 - Marc Roman (68')
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Birsa&Matavž Bilje
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Fatić Denis
       9 - Domazet Milan
  65'     15 - Ljubijankić Benjamin
       10 - Ciriković Emil
  79'     16 - Čaušević Benjamin
       8 - Puškar Anel
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  41'     8 - Terčon Matic
       10 - Juren Martin
  41'     5 - Pečenko Jan
       6 - Pušnar Matija
  43'     3 - Puc Luka
       19 - Mango Kulot Chris
  48'     14 - Umek Žan
       17 - Perko Franci
  48'     18 - Semolič Matevž
       11 - Tutuš Branko
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan