align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 1. krog 03.09.17
   TEKMA: Zarica Kranj - Škofja Loka-Medvode 0 : 6 (0 : 4)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  2  Jaklič Kristjan
  3  Pantelić Sebastjan (K)
  5  Košir Urh
  6  Kljajić Filip
  7  Taskov Dejan
  8  Bernik Žan Matic
  9  Zabavnik Marc
  11  Mehani Erjon
  13  Ganibegović Alen
  15  Shaykarov Hristiyan
  22  Pahulje Erazem (V)
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  4  Vidovič Marko
  7  Avguštin Peter
  8  Murn Aljaž (K)
  10  Tramte Tine
  11  Zajc Gašper
  12  Žorž Maks (V)
  14  Delalić Dino
  17  Cof Peter
  19  Trojanšek Tine
  20  Zupančič Urh
  23  Prosen Oskar
  Rezervni igralci
  4  Šubic Luka
  10  Mehani Valdrin
  14  Banjad Tilen
  18  Lenarčič Emil
  Rezervni igralci
  1  Debeljak Tilen
  6  Novak Sergej
  15  Lazar Jakob
  18  Gruden Nik
   TRENER
   Zarica Kranj
   Kepic Radovan
   Škofja Loka-Medvode
   Vuković Danilo
   STRELCI
   Zarica Kranj
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 14 - Delalić Dino (20')
   0 : 2 10 - Tramte Tine (33')
   0 : 3 7 - Avguštin Peter (37')
   0 : 4 15 - Lazar Jakob (40')
   0 : 5 20 - Zupančič Urh (48')
   0 : 6 10 - Tramte Tine (70')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    11 - Mehani Erjon (63')
   Škofja Loka-Medvode
    4 - Vidovič Marko (75')
    6 - Novak Sergej (80')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  38'     14 - Banjad Tilen
       5 - Košir Urh
  46'     18 - Lenarčič Emil
       2 - Jaklič Kristjan
  64'     10 - Mehani Valdrin
       7 - Taskov Dejan
  70'     4 - Šubic Luka
       6 - Kljajić Filip
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  53'     6 - Novak Sergej
       14 - Delalić Dino
  53'     18 - Gruden Nik
       17 - Cof Peter
  53'     15 - Lazar Jakob
       20 - Zupančič Urh
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan