align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 13. krog 15.11.14
   TEKMA: Jadran Dekani - Roltek Dob 2:2 (1:1)
   Kraj: Dekani - ŠP Dekani - umetna trava    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Tozan Mateo
   1. pomočnik: Jerman Danijel
   2. pomočnik: Knafelc Žiga
   Delegat: Drolc Leon
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Pribac Gašper (V)
  2  Dugolli Selim
  3  Raičić David
  4  Rupnik Blaž
  5  Godejša Jaka
  6  Kreslin Timotej
  7  Špeh Nik
  8  Klinec Blaž
  9  Peranović Milanko (K)
  10  Hadžić Eldin
  11  Zonta Tadej
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Pižmoht Žan (V)
  2  Sever Timotej
  3  Lončar Nejc (K)
  4  Cerar Jon
  5  Kos Andraž
  6  Vuk Jure
  7  Sever Kristjan
  8  Kerč Tim
  9  Avbelj Aljaž
  10  Kotnik Luka
  11  Sotlar Luka
  Rezervni igralci
  13  Srebernič Matija
  14  Ščulac Žan
  15  Ugrin Tine
  16  Pirjevec Andrej
  17  Kompara Manuel
  Rezervni igralci
  13  Kreft Filip
  14  Zupan Jure
  15  Majce Žan Luka
  16  Tomažin Žan Žak
  17  Kolar Klemen
  21  Brzovič Ciglar Taj (V)
   TRENER
   Jadran Dekani
   Roltek Dob
   STRELCI
   Jadran Dekani
   1:1 9 - Peranović Milanko (17')
   2:1 9 - Peranović Milanko (52')
   Roltek Dob
   0:1 11 - Sotlar Luka (14')
   2:2 6 - Vuk Jure (79') 11m
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
   Roltek Dob
    5 - Kos Andraž (16')
    17 - Kolar Klemen (75')
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   Roltek Dob
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  58'     13 - Srebernič Matija
       8 - Klinec Blaž
  67'     15 - Ugrin Tine
       6 - Kreslin Timotej
  80'     14 - Ščulac Žan
       10 - Hadžić Eldin
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Tomažin Žan Žak
       7 - Sever Kristjan
  63'     17 - Kolar Klemen
       4 - Cerar Jon
  70'     13 - Kreft Filip
       10 - Kotnik Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan