align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 13. krog 15.11.14
   TEKMA: Kalcer Radomlje - Svoboda 1:0 (0:0)
   Kraj: Radomlje - Športni park Radomlje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Boncelj Jure
   2. pomočnik: Krstić Dejan
   Delegat: Vrenk Drago
   POSTAVI
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  1  Jerman Žan Luka (V)
  4  Poljanšek Gregor
  7  Trdin Gašper
  8  Zupan Rok
  11  Kopitar Žan
  13  Lekić David
  17  Brolih Lenart (K)
  19  Hribar Matevž
  20  Kovačevič Kristjan
  24  Agović Elvedin
  26  Grkman Jure
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Soklič Aljaž (V)
  2  Memić Mesud
  3  Perc Jon
  4  Čauševič Selvedin
  5  Mutič Mark
  6  Bergant Rok
  7  Struna Lan (K)
  8  Peulić Nikola
  9  Cimprič Gašper
  10  Vončina Tim
  11  Boldin Žiga
  Rezervni igralci
  5  Džafič Alen
  21  Kočar Jernej
  22  Lozančič Toni
  29  Pačnik Nejc
  99  Urbanija Žan Tone (V)
  Rezervni igralci
  12  Golob Jure (V)
  13  Klinar Aljaž
  14  Šabić Ajdin
  15  Bečić Denin
  16  Janič Andraž
  17  Perc Tim
  18  Mandič Luka
   TRENER
   Kalcer Radomlje
   Svoboda
   STRELCI
   Kalcer Radomlje
   1:0 11 - Kopitar Žan (82')
   Svoboda
   OPOMINJANI
   Kalcer Radomlje
    17 - Brolih Lenart (5')
    22 - Lozančič Toni (72')
    8 - Zupan Rok (82')
    99 - Urbanija Žan Tone (83')
   Svoboda
    6 - Bergant Rok (25')
    15 - Bečić Denin (69')
   IZKLJUČENI
   Kalcer Radomlje
   Svoboda
   MENJAVE
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  12'     5 - Džafič Alen
       13 - Lekić David
  14'     29 - Pačnik Nejc
       24 - Agović Elvedin
  34'     21 - Kočar Jernej
       4 - Poljanšek Gregor
  62'     22 - Lozančič Toni
       5 - Džafič Alen
  77'     99 - Urbanija Žan Tone
       20 - Kovačevič Kristjan
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  53'     13 - Klinar Aljaž
       9 - Cimprič Gašper
  59'     15 - Bečić Denin
       8 - Peulić Nikola
  70'     16 - Janič Andraž
       10 - Vončina Tim
  77'     14 - Šabić Ajdin
       2 - Memić Mesud
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan