align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 13. krog 16.11.14
   TEKMA: Ivančna Gorica - Jesenice-Bled 6:1 (3:1)
   Kraj: Ivančna Gorica - umetna trava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bojić Nikola
   1. pomočnik: Bukovec Janko
   2. pomočnik: Džinalić Almir
   Delegat: Bojovič Miomir
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Ceroviku Leutrim (V)
  3  Gramič Tilen
  5  Preradović Uroš
  8  Jančič Žiga
  9  Bergoč Mitja (K)
  11  Lavriha Žan Luka
  13  Hočevar Jakob
  14  Klemenčič Dejan
  16  Kralj Tilen
  17  Pristov Val
  18  Kovačević Dejan
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  4  Arh Grega
  8  Jovanović David (K)
  11  Grm Timotej
  12  Merdanović Dino (V)
  14  Durmišević Vernes
  19  Tubić Adis
  20  Tadić Stefan
  21  Sodja Urban
  24  Perviz Ajdin
  27  Bohinec Sebastjan
  62  Mezek Timotej
  Rezervni igralci
  2  Džafić Amar
  4  Zadnik Jan
  6  Kotar Žiga
  7  Peklaj Žan
  10  Gantar Martin
  15  Dremelj Matic
  Rezervni igralci
  9  Omanović Enis
  25  Vasiloski Robert
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Jesenice-Bled
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1:0 14 - Klemenčič Dejan (15')
   2:0 8 - Jančič Žiga (22')
   3:1 8 - Jančič Žiga (35')
   4:1 16 - Kralj Tilen (46')
   5:1 8 - Jančič Žiga (54')
   6:1 9 - Bergoč Mitja (66')
   Jesenice-Bled
   2:1 14 - Durmišević Vernes (33')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    18 - Kovačević Dejan (57')
   Jesenice-Bled
    62 - Mezek Timotej (34')
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Jesenice-Bled
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Dremelj Matic
       13 - Hočevar Jakob
  51'     6 - Kotar Žiga
       3 - Gramič Tilen
  59'     2 - Džafić Amar
       8 - Jančič Žiga
  64'     7 - Peklaj Žan
       18 - Kovačević Dejan
  64'     10 - Gantar Martin
       14 - Klemenčič Dejan
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  43'     9 - Omanović Enis
       20 - Tadić Stefan
  67'     25 - Vasiloski Robert
       11 - Grm Timotej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan