align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 14. krog 12.03.15
   TEKMA: Ivančna Gorica - Svoboda 1:0 (1:0)
   Kraj: Ivančna Gorica - Umetna trava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Nadarevič Jaka
   1. pomočnik: Majhen Matija
   2. pomočnik: Šabanagić Denis
   Delegat: Kranjec Sandi
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Ceroviku Leutrim (V)
  3  Gramič Tilen
  7  Peklaj Žan
  8  Hočevar Jakob
  9  Gantar Martin
  10  Kovačič Nik
  13  Bergoč Mitja (K)
  15  Preradović Uroš
  16  Caserman Rok
  18  Lavriha Žan Luka
  19  Pristov Val
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Soklič Aljaž (V)
  2  Memić Mesud
  3  Perc Tim
  4  Čauševič Selvedin
  5  Mutič Mark
  6  Bergant Rok
  7  Struna Lan (K)
  8  Peulić Nikola
  9  Bečić Denin
  10  Cimprič Gašper
  11  Janič Andraž
  Rezervni igralci
  2  Džafić Amar
  4  Zadnik Jan
  11  Kotar Žiga
  14  Kovačević Dejan
  Rezervni igralci
  13  Jaki Anton
  14  Perc Jon
  15  Boldin Žiga
  16  Šabić Ajdin
  17  Kocjančič Andraž
  18  Vončina Tim
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Svoboda
   STRELCI
   Ivančna Gorica
    9 - Gantar Martin (36')
   Svoboda
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    13 - Bergoč Mitja (47')
    16 - Caserman Rok (53')
    10 - Kovačič Nik (65')
    1 - Ceroviku Leutrim (74')
   Svoboda
    17 - Kocjančič Andraž (74')
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Svoboda
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  41'     11 - Kotar Žiga
       7 - Peklaj Žan
  68'     14 - Kovačević Dejan
       3 - Gramič Tilen
  73'     2 - Džafić Amar
       9 - Gantar Martin
  79'     4 - Zadnik Jan
       8 - Hočevar Jakob
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Boldin Žiga
       11 - Janič Andraž
  55'     18 - Vončina Tim
       9 - Bečić Denin
  66'     17 - Kocjančič Andraž
       8 - Peulić Nikola
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan