align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 14. krog 13.03.15
   TEKMA: Kalcer Radomlje - Arne Tabor 69 5:0 (3:0)
   Kraj: Radomlje - Športni park Radomlje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Miličević Ivan
   1. pomočnik: Lukšič Benjamin
   2. pomočnik: Lukšič Jan
   Delegat: Tomšič Jože
   POSTAVI
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  1  Jerman Žan Luka (V)
  4  Velić Emir
  5  Brolih Lenart
  8  Zupan Rok
  9  Vidmar Walter Maj
  10  Trdin Gašper (K)
  11  Levec Nejc
  15  Zabukovnik Mark
  18  Smuk Matevž
  19  Hribar Matevž
  20  Kočar Jernej
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Uršič Jure (V)
  2  Verovšek Urban
  3  Lebar Janez Aleksander
  4  Nared Jan
  5  Matul Luka (K)
  6  Lapuh Urh
  7  Ćordić Sinan
  8  Kralj Matija
  9  Koritnik Egidij
  10  Olivo Erik
  11  Puncer Jean Martin
  Rezervni igralci
  2  Klarič Enej
  6  Pačnik Nejc
  12  Cerar Lenart (V)
  13  Lekić David
  16  Lozančič Toni
  21  Potočnik Miha
  24  Agović Elvedin
  Rezervni igralci
  12  Jagodić Žan (V)
  13  Jovićević Tor
  14  Tratnik Klemen
  15  Lipovec Filip
  16  Pibernik Matevž
  17  Jovićević Tim
  18  Blagojević Rok
   TRENER
   Kalcer Radomlje
   Arne Tabor 69
   STRELCI
   Kalcer Radomlje
   1:0 15 - Zabukovnik Mark (4')
   2:0 10 - Trdin Gašper (16')
   3:0 10 - Trdin Gašper (18')
   4:0 19 - Hribar Matevž (50')
   5:0 15 - Zabukovnik Mark (65')
   Arne Tabor 69
   OPOMINJANI
   Kalcer Radomlje
   Arne Tabor 69
    5 - Matul Luka (15')
    7 - Ćordić Sinan (25')
   IZKLJUČENI
   Kalcer Radomlje
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  41'     6 - Pačnik Nejc
       8 - Zupan Rok
  47'     2 - Klarič Enej
       20 - Kočar Jernej
  50'     13 - Lekić David
       5 - Brolih Lenart
  60'     24 - Agović Elvedin
       9 - Vidmar Walter Maj
  60'     16 - Lozančič Toni
       11 - Levec Nejc
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  41'     18 - Blagojević Rok
       11 - Puncer Jean Martin
  60'     16 - Pibernik Matevž
       8 - Kralj Matija
  70'     15 - Lipovec Filip
       10 - Olivo Erik
  75'     17 - Jovićević Tim
       7 - Ćordić Sinan
  75'     13 - Jovićević Tor
       5 - Matul Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan