align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 14. krog 15.03.15
   TEKMA: NOGA Britof - Šenčur 3:0 (1:0)
   Kraj: Kranj - ŠC Kranj - umetna trava    Gledalcev: 130
   Glavni sodnik Tumo Tibor
   1. pomočnik: Slemc Tilen
   2. pomočnik: Jelovčan Tadej
   Delegat: Rogelj Roman
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  2  Polanc Denis
  3  Dizdarević Adnan
  4  Potočnik Aljaž
  5  Krsnik Luka
  6  Kalar Gašper
  7  Hasanaj Qendrim
  8  Tomić Toni
  9  Krč Urban (K)
  10  Košir Urh
  11  Eržen Vid
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Končan Nejc
  3  Konjar Urban
  4  Krek Luka
  5  Celjer Tilen
  6  Prestor Jan
  7  Pavlin Nik
  8  Ovnik Žan
  9  Boncelj Uroš
  10  Žagar Grega (K)
  11  Rakovec Janez
  Rezervni igralci
  12  Ažman Aljoša (V)
  13  Mali Adrijan
  14  Matijaševič Tjuš
  15  Milić Nikola
  17  Babić Josip
  18  Žnidaršič Žiga
  19  Csipö Gašper
  Rezervni igralci
  12  Oselj Žiga (V)
  13  Vehovec Žan
  14  Bezovšek Jaka
   TRENER
   NOGA Britof
   Šenčur
   STRELCI
   NOGA Britof
   1:0 7 - Hasanaj Qendrim (36')
   2:0 9 - Krč Urban (53')
   3:0 15 - Milić Nikola (57')
   Šenčur
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
   Šenčur
    6 - Prestor Jan (56')
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
   Šenčur
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Milić Nikola
       10 - Košir Urh
  53'     13 - Mali Adrijan
       8 - Tomić Toni
  65'     17 - Babić Josip
       11 - Eržen Vid
  77'     14 - Matijaševič Tjuš
       9 - Krč Urban
  77'     18 - Žnidaršič Žiga
       7 - Hasanaj Qendrim
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  57'     13 - Vehovec Žan
       7 - Pavlin Nik
  75'     14 - Bezovšek Jaka
       11 - Rakovec Janez
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan