align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 14. krog 15.03.15
   TEKMA: Rudar Trbovlje - Roltek Dob 1:4 (0:2)
   Kraj: Trbovlje - NK Rudar (umetna trava)    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Klančar Luka
   1. pomočnik: Kočica Jernej Jan
   2. pomočnik: Klančar Jaka
   Delegat: Lajovic Jože
   POSTAVI
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Urbančič Žiga (V)
  2  Navratil Juš
  3  Lipovšek Žan
  4  Zaletel Žan (K)
  5  Gorenc Jan
  6  Krajnc Dominik
  7  Sokler Ester
  8  Benda Kristjan
  9  Ćehić Teufik
  10  Sajovic Maj
  11  Rutar Aleks
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Brzovič Ciglar Taj (V)
  2  Cerar Jon
  3  Kos Mark
  4  Derganc Andraž
  6  Vuk Jure
  7  Lončar Nejc (K)
  8  Kerč Tim
  9  Kos Andraž
  10  Kotnik Luka
  11  Sotlar Luka
  21  Vovk Boštjan
  Rezervni igralci
  13  Zukanović Armin
  14  Hadžić Mark Antonio
  15  Zulić Edin
  Rezervni igralci
  14  Kreft Filip
  15  Rastoder Albin
  16  Sever Timotej
  17  Majce Žan Luka
  18  Sever Kristjan
  20  Zupan Jure
   TRENER
   Rudar Trbovlje
   Roltek Dob
   STRELCI
   Rudar Trbovlje
   1:3 7 - Sokler Ester (71')
   Roltek Dob
   0:1 9 - Kos Andraž (13')
   0:2 8 - Kerč Tim (32')
   0:3 3 - Kos Mark (67')
   1:4 8 - Kerč Tim (73')
   OPOMINJANI
   Rudar Trbovlje
    11 - Rutar Aleks (12')
   Roltek Dob
    9 - Kos Andraž (26')
    4 - Derganc Andraž (35')
    21 - Vovk Boštjan (52')
    7 - Lončar Nejc (66')
    6 - Vuk Jure (78')
   IZKLJUČENI
   Rudar Trbovlje
   Roltek Dob
   MENJAVE
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  66'     13 - Zukanović Armin
       9 - Ćehić Teufik
  68'     14 - Hadžić Mark Antonio
       10 - Sajovic Maj
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Sever Timotej
       4 - Derganc Andraž
  60'     18 - Sever Kristjan
       11 - Sotlar Luka
  60'     14 - Kreft Filip
       2 - Cerar Jon
  68'     20 - Zupan Jure
       3 - Kos Mark
  74'     17 - Majce Žan Luka
       9 - Kos Andraž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan