align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 14. krog 14.03.15
   TEKMA: Jadran Dekani - Slovan 0:1 (0:0)
   Kraj: Dekani - ŠP Dekani - umetna trava    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Brezovnik Gašper
   1. pomočnik: Čaušević Aron
   2. pomočnik: Pirjevec Matej
   Delegat: Besednjak Aljoša
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Pribac Gašper (V)
  2  Zugan Edi
  3  Vežnaver Tilen
  4  Raičić David
  5  Aničič Žiga
  6  Kreslin Timotej
  7  Zonta Tadej
  8  Hadžić Eldin
  9  Klinec Blaž
  10  Peranović Milanko (K)
  11  Ščulac Žan
   Slovan
Priimek in ime
  1  Rakovnik Marcel (V)
  2  Puhar Luka
  3  Ćoralić Denis
  4  Smajić Edvin (K)
  5  Kukovec Žan
  6  Banjanac Blaž
  7  Nuhanović Sandi
  8  Puškar Anel
  9  Sernel Klemen
  10  Ciriković Emil
  11  Bašanović Dino
  Rezervni igralci
  13  Rebrina Luka
  14  Kozlovič Enej
  15  Špeh Nik
  16  Kompara Manuel
  Rezervni igralci
  13  Gavrič Nik
  15  Lalić Dušan
  16  Dobrijević Milan
  17  Milkov Atanas Yankov
  18  Seliman Amar
   TRENER
   Jadran Dekani
   Slovan
   STRELCI
   Jadran Dekani
   Slovan
   0:1 10 - Ciriković Emil (54') 11m
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
    5 - Aničič Žiga (13')
    8 - Hadžić Eldin (40')
    1 - Pribac Gašper (53')
   Slovan
    10 - Ciriković Emil (20')
    4 - Smajić Edvin (34')
    11 - Bašanović Dino (40')
    7 - Nuhanović Sandi (50')
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   Slovan
    11 - Bašanović Dino (45')
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Kozlovič Enej
       6 - Kreslin Timotej
  52'     13 - Rebrina Luka
       3 - Vežnaver Tilen
  52'     15 - Špeh Nik
       11 - Ščulac Žan
   Slovan
  Minuta  Igralec
  56'     18 - Seliman Amar
       6 - Banjanac Blaž
  72'     17 - Milkov Atanas Yankov
       10 - Ciriković Emil
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan