align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 14. krog 14.03.15
   TEKMA: Brda - Birsa&Matavž Bilje 1:6 (0:4)
   Kraj: Vipolže - Glavni stadion    Gledalcev: 90
   Glavni sodnik Džuzdanović Jasmin
   1. pomočnik: Sedej Miha
   2. pomočnik: Pavšič Peter
   Delegat: Mozetič Matjaž
   POSTAVI
   Brda
Priimek in ime
  1  Berce Grega (V)
  2  Majcen Petja
  3  Cej Patrik (K)
  4  Peršolja Matija
  5  Džinović Adnan
  6  Fikfak Kris
  7  Simčič Leonardo
  8  Topalli Behar
  9  Kastrati Sahit
  10  Ribič Matevž
  11  Klepac Boštjan
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Lilić Marko (V)
  3  Kovačič Nejc
  6  Pušnar Matija
  7  Žižmond Matej
  9  Štrukelj Jan
  10  Terčon Matic
  11  Tutuš Branko
  13  Marc Roman
  17  Perko Franci
  18  Semolič Matevž (K)
  20  Panič Nardin Jakob
  Rezervni igralci
  13  Ribič Jaka
  15  Perše Dani
  17  Lasič Tavčar Blaž
  Rezervni igralci
  2  Vogrič Matic
  4  Juren Martin
  5  Pečenko Jan
  12  Nabergoj Anže (V)
  14  Umek Žan
  15  Puc Aljaž
  16  Beltram Luka
   TRENER
   Brda
   Birsa&Matavž Bilje
   STRELCI
   Brda
   1:6 11 - Klepac Boštjan (78')
   Birsa&Matavž Bilje
   0:1 9 - Štrukelj Jan (4')
   0:2 10 - Terčon Matic (19')
   0:3 9 - Štrukelj Jan (34')
   0:4 7 - Žižmond Matej (38')
   0:5 9 - Štrukelj Jan (46')
   0:6 14 - Umek Žan (63')
   OPOMINJANI
   Brda
   Birsa&Matavž Bilje
    6 - Pušnar Matija (52')
   IZKLJUČENI
   Brda
   Birsa&Matavž Bilje
   MENJAVE
   Brda
  Minuta  Igralec
  49'     15 - Perše Dani
       8 - Topalli Behar
  52'     13 - Ribič Jaka
       3 - Cej Patrik
  58'     17 - Lasič Tavčar Blaž
       9 - Kastrati Sahit
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  30'     12 - Nabergoj Anže
       1 - Lilić Marko
  46'     4 - Juren Martin
       3 - Kovačič Nejc
  49'     14 - Umek Žan
       17 - Perko Franci
  49'     16 - Beltram Luka
       11 - Tutuš Branko
  52'     5 - Pečenko Jan
       6 - Pušnar Matija
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan