align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 15. krog 21.03.15
   TEKMA: Birsa&Matavž Bilje - Jadran Dekani 4:0 (2:0)
   Kraj: Bilje - V dolinci    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Leban Erik
   1. pomočnik: Štokelj Primož
   2. pomočnik: Hajdić Osman
   Delegat: Sulič Tomaž
   POSTAVI
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Nabergoj Anže (V)
  2  Kovačič Nejc
  5  Pečenko Jan
  7  Žižmond Matej
  8  Terčon Matic
  9  Štrukelj Jan
  11  Tutuš Branko
  13  Marc Roman
  15  Puc Aljaž
  18  Semolič Matevž (K)
  20  Panič Nardin Jakob
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Pribac Gašper (V)
  2  Rebrina Luka
  3  Zugan Edi
  4  Raičić David
  5  Rupnik Blaž
  6  Kreslin Timotej
  7  Vežnaver Tilen
  8  Špeh Nik
  9  Klinec Blaž
  10  Peranović Milanko (K)
  11  Ščulac Žan
  Rezervni igralci
  3  Puc Luka
  4  Juren Martin
  10  Slejko Domen
  14  Umek Žan
  16  Beltram Luka
  17  Perko Franci
  19  Mango Kulot Chris
  Rezervni igralci
  12  Baruca Miha (V)
  13  Srebernič Matija
   TRENER
   Birsa&Matavž Bilje
   Jadran Dekani
   STRELCI
   Birsa&Matavž Bilje
   1:0 9 - Štrukelj Jan (30')
   2:0 7 - Žižmond Matej (38')
   3:0 7 - Žižmond Matej (64')
   4:0 4 - Juren Martin (76')
   Jadran Dekani
   OPOMINJANI
   Birsa&Matavž Bilje
   Jadran Dekani
    10 - Peranović Milanko (54')
    7 - Vežnaver Tilen (65')
   IZKLJUČENI
   Birsa&Matavž Bilje
   Jadran Dekani
   MENJAVE
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  49'     4 - Juren Martin
       9 - Štrukelj Jan
  49'     17 - Perko Franci
       5 - Pečenko Jan
  55'     14 - Umek Žan
       8 - Terčon Matic
  65'     3 - Puc Luka
       15 - Puc Aljaž
  65'     10 - Slejko Domen
       11 - Tutuš Branko
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  68'     13 - Srebernič Matija
       11 - Ščulac Žan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan