align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 15. krog 22.03.15
   TEKMA: Slovan - Rudar Trbovlje 2:1 (1:1)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Igrišče z umetno travo    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Štrajhar Primož
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  1  Rakovnik Marcel (V)
  2  Puhar Luka
  3  Ćoralić Denis
  4  Gavrič Nik
  5  Kukovec Žan (K)
  6  Banjanac Blaž
  7  Seliman Amar
  8  Puškar Anel
  9  Sernel Klemen
  10  Pintarič Nik
  11  Domazet Milan
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Holešek Jure (V)
  2  Gorenc Jan
  3  Benda Kristjan
  4  Navratil Juš
  5  Zaletel Žan (K)
  6  Lipovšek Žan
  7  Sajovic Maj
  8  Vasojević David
  9  Sokler Ester
  10  Krajnc Dominik
  11  Ćehić Teufik
  Rezervni igralci
  12  Glišić Marko (V)
  13  Čaušević Benjamin
  14  Dobrijević Milan
  15  Ilić Danijel
  Rezervni igralci
  14  Hadžić Mark Antonio
   TRENER
   Slovan
   Rudar Trbovlje
   STRELCI
   Slovan
   1:0 11 - Domazet Milan (11')
   2:1 7 - Seliman Amar (49')
   Rudar Trbovlje
   1:1 3 - Benda Kristjan (27')
   OPOMINJANI
   Slovan
    6 - Banjanac Blaž (33')
    15 - Ilić Danijel (43')
    7 - Seliman Amar (50')
   Rudar Trbovlje
    3 - Benda Kristjan (60')
    6 - Lipovšek Žan (77')
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Rudar Trbovlje
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  33'     15 - Ilić Danijel
       6 - Banjanac Blaž
  48'     14 - Dobrijević Milan
       10 - Pintarič Nik
  65'     13 - Čaušević Benjamin
       11 - Domazet Milan
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  58'     14 - Hadžić Mark Antonio
       8 - Vasojević David
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan