align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 15. krog 22.03.15
   TEKMA: Roltek Dob - NOGA Britof 2:3 (1:1)
   Kraj: Dob pri Domžalah - Športni park Dob    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Klančar Luka
   1. pomočnik: Kos Damjan
   2. pomočnik: Klančar Jaka
   Delegat: Ileršič Igor
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Brzovič Ciglar Taj (V)
  3  Kreft Filip
  4  Kos Mark
  6  Cerar Jon
  7  Lončar Nejc (K)
  8  Kerč Tim
  9  Avbelj Aljaž
  10  Kotnik Luka
  11  Sotlar Luka
  17  Kolar Klemen
  21  Vovk Boštjan
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Ažman Aljoša (V)
  2  Iličič Luka
  3  Potočnik Aljaž
  4  Dizdarević Adnan
  5  Krsnik Luka
  6  Kalar Gašper
  7  Hasanaj Qendrim
  8  Tomić Toni
  9  Krč Urban (K)
  10  Milić Nikola
  11  Eržen Vid
  Rezervni igralci
  14  Sever Kristjan
  15  Majce Žan Luka
  16  Sever Timotej
  20  Zupan Jure
  Rezervni igralci
  12  Banič Luka (V)
  13  Mali Adrijan
  14  Polanc Denis
  15  Košir Urh
  17  Babić Josip
  18  Žnidaršič Žiga
  19  Matijaševič Tjuš
   TRENER
   Roltek Dob
   NOGA Britof
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:1 11 - Sotlar Luka (29')
   2:2 7 - Lončar Nejc (79')
   NOGA Britof
   0:1 8 - Tomić Toni (20')
   1:2 19 - Matijaševič Tjuš (76')
   2:3 6 - Kalar Gašper (81')
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    9 - Avbelj Aljaž (34')
    7 - Lončar Nejc (39')
    17 - Kolar Klemen (64')
    15 - Majce Žan Luka (81')
   NOGA Britof
    3 - Potočnik Aljaž (13')
    6 - Kalar Gašper (32')
    2 - Iličič Luka (52')
    15 - Košir Urh (64')
    14 - Polanc Denis (82')
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  57'     16 - Sever Timotej
       6 - Cerar Jon
  57'     14 - Sever Kristjan
       3 - Kreft Filip
  64'     20 - Zupan Jure
       11 - Sotlar Luka
  72'     15 - Majce Žan Luka
       9 - Avbelj Aljaž
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  52'     17 - Babić Josip
       10 - Milić Nikola
  62'     14 - Polanc Denis
       11 - Eržen Vid
  62'     15 - Košir Urh
       7 - Hasanaj Qendrim
  72'     19 - Matijaševič Tjuš
       8 - Tomić Toni
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan