align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 15. krog 21.03.15
   TEKMA: Svoboda - Jesenice-Bled 1:0 (1:0)
   Kraj: Ljubljana Vič - ŠP Svoboda    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Bukovec Janko
   1. pomočnik: Macedoni Luka
   2. pomočnik: Debevec Gašper
   Delegat: Pokovec Vinko
   POSTAVI
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Soklič Aljaž (V)
  2  Memić Mesud
  3  Boldin Žiga
  4  Mandič Luka
  5  Mutič Mark
  6  Bergant Rok
  7  Struna Lan (K)
  8  Peulić Nikola
  9  Bečić Denin
  10  Cimprič Gašper
  11  Vončina Tim
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  6  Razinger Nik
  7  Kalender Ammar
  8  Jovanović David (K)
  11  Bajrić Jasmin
  17  Benkovič Jon
  19  Tubić Adis
  20  Tadić Stefan
  21  Sodja Urban
  24  Perviz Ajdin
  27  Bohinec Sebastjan
  33  Džafić Belmin (V)
  Rezervni igralci
  13  Jaki Anton
  14  Čauševič Selvedin
  15  Šabić Ajdin
  17  Kocjančič Andraž
  18  Klinar Aljaž
  19  Janič Andraž
  Rezervni igralci
  9  Omanović Enis
  14  Basta Uroš
  23  Vranješ Kristijan
  62  Talić Armin
   TRENER
   Svoboda
   Jesenice-Bled
   STRELCI
   Svoboda
   1:0 7 - Struna Lan (6')
   Jesenice-Bled
   OPOMINJANI
   Svoboda
    17 - Kocjančič Andraž (65')
    7 - Struna Lan (69')
   Jesenice-Bled
    6 - Razinger Nik (20')
    62 - Talić Armin (68')
   IZKLJUČENI
   Svoboda
    11 - Vončina Tim (32')
   Jesenice-Bled
   MENJAVE
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  49'     17 - Kocjančič Andraž
       9 - Bečić Denin
  67'     15 - Šabić Ajdin
       10 - Cimprič Gašper
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  41'     9 - Omanović Enis
       27 - Bohinec Sebastjan
  57'     14 - Basta Uroš
       6 - Razinger Nik
  58'     62 - Talić Armin
       7 - Kalender Ammar
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan