align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 16. krog 29.03.15
   TEKMA: Jesenice-Bled - Arne Tabor 69 2:4 (0:0)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Boncelj Jure
   1. pomočnik: Buzadžija Bojan
   2. pomočnik: Gros Ben
   Delegat: Mrdjenovič Drago
   POSTAVI
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  4  Arh Grega
  6  Razinger Nik
  8  Jovanović David (K)
  11  Bajrić Jasmin
  17  Benkovič Jon
  19  Tubić Adis
  20  Tadić Stefan
  21  Sodja Urban
  24  Perviz Ajdin
  27  Bohinec Sebastjan
  33  Džafić Belmin (V)
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Uršič Jure (V)
  2  Verovšek Urban
  3  Lebar Janez Aleksander
  4  Matul Luka (K)
  5  Lapuh Urh
  6  Nared Jan
  7  Puncer Jean Martin
  8  Olivo Erik
  9  Kralj Matija
  10  Humar Žan
  11  Ćordić Sinan
  Rezervni igralci
  9  Omanović Enis
  10  Kramar Mark
  62  Talić Armin
  Rezervni igralci
  12  Jagodić Žan (V)
  13  Lipovec Filip
  14  Pibernik Matevž
  15  Blagojević Rok
   TRENER
   Jesenice-Bled
   Arne Tabor 69
   STRELCI
   Jesenice-Bled
   1:3 21 - Sodja Urban (75')
   2:4 11 - Bajrić Jasmin (82')
   Arne Tabor 69
   0:1 7 - Puncer Jean Martin (46')
   0:2 8 - Olivo Erik (58')
   0:3 9 - Kralj Matija (70')
   1:4 15 - Blagojević Rok (77')
   OPOMINJANI
   Jesenice-Bled
    4 - Arh Grega (35')
   Arne Tabor 69
   IZKLJUČENI
   Jesenice-Bled
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  47'     9 - Omanović Enis
       6 - Razinger Nik
  47'     10 - Kramar Mark
       20 - Tadić Stefan
  63'     62 - Talić Armin
       27 - Bohinec Sebastjan
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  66'     15 - Blagojević Rok
       11 - Ćordić Sinan
  71'     14 - Pibernik Matevž
       8 - Olivo Erik
  73'     13 - Lipovec Filip
       9 - Kralj Matija
  78'     12 - Jagodić Žan
       7 - Puncer Jean Martin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan