align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 16. krog 29.03.15
   TEKMA: Ivančna Gorica - Šenčur 1:3 (0:2)
   Kraj: Ivančna Gorica - Umetna trava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bukovec Janko
   1. pomočnik: Majhen Matija
   2. pomočnik: Debevec Gašper
   Delegat: Trope Bogdan
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  3  Gramič Tilen
  4  Preradović Uroš
  6  Hočevar Jakob
  8  Kovačič Nik
  9  Gantar Martin
  10  Kralj Tilen
  12  Ceroviku Leutrim (V)
  13  Klemenčič Dejan
  14  Bergoč Mitja (K)
  16  Caserman Rok
  19  Pristov Val
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Končan Nejc
  3  Konjar Urban
  4  Krek Luka
  5  Celjer Tilen
  6  Prestor Jan
  7  Šmid Klavdij
  8  Ovnik Žan
  9  Boncelj Uroš
  10  Žagar Grega (K)
  11  Rakovec Janez
  Rezervni igralci
  5  Kotar Žiga
  7  Peklaj Žan
  11  Jančič Žiga
  Rezervni igralci
  13  Vehovec Žan
  14  Bezovšek Jaka
  15  Pavlin Nik
  16  Vreček Matej
  17  Kolar Tim
  18  Oblak Mišel
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Šenčur
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1:2 11 - Jančič Žiga (62')
   Šenčur
   0:1 5 - Celjer Tilen (5')
   0:2 10 - Žagar Grega (26')
   1:3 11 - Rakovec Janez (73')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    10 - Kralj Tilen (45')
   Šenčur
    7 - Šmid Klavdij (16')
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Šenčur
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  41'     11 - Jančič Žiga
       3 - Gramič Tilen
  59'     5 - Kotar Žiga
       6 - Hočevar Jakob
  68'     7 - Peklaj Žan
       8 - Kovačič Nik
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  30'     15 - Pavlin Nik
       7 - Šmid Klavdij
  46'     16 - Vreček Matej
       9 - Boncelj Uroš
  75'     13 - Vehovec Žan
       11 - Rakovec Janez
  77'     14 - Bezovšek Jaka
       4 - Krek Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan