align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 16. krog 29.03.15
   TEKMA: Rudar Trbovlje - Birsa&Matavž Bilje 0:9 (0:4)
   Kraj: Trbovlje - NK Rudar (umetna trava)    Gledalcev: 45
   Glavni sodnik Kos Rok
   1. pomočnik: Rozina Janez
   2. pomočnik: Šabanagić Denis
   Delegat: Roglič Leopold
   POSTAVI
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Holešek Jure (V)
  2  Gorenc Jan
  3  Benda Kristjan
  4  Vasojević David
  5  Zaletel Žan (K)
  6  Lipovšek Žan
  7  Sajovic Maj
  8  Frančič Adrijan
  9  Rutar Aleks
  10  Krajnc Dominik
  11  Sokler Ester
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Nabergoj Anže (V)
  2  Kovačič Nejc
  5  Pečenko Jan
  7  Žižmond Matej
  9  Štrukelj Jan
  10  Terčon Matic
  11  Tutuš Branko
  13  Marc Roman
  15  Puc Aljaž
  18  Semolič Matevž (K)
  20  Panič Nardin Jakob
  Rezervni igralci
  14  Mešić Maid
  15  Ćehić Teufik
  Rezervni igralci
  14  Umek Žan
  16  Beltram Luka
  17  Perko Franci
  19  Mango Kulot Chris
   TRENER
   Rudar Trbovlje
   Birsa&Matavž Bilje
   STRELCI
   Rudar Trbovlje
   Birsa&Matavž Bilje
   0:1 6 - Lipovšek Žan (12') AG
   0:2 11 - Tutuš Branko (28')
   0:3 11 - Tutuš Branko (35')
   0:4 7 - Žižmond Matej (37')
   0:5 7 - Žižmond Matej (48')
   0:6 3 - Benda Kristjan (55') AG
   0:7 10 - Terčon Matic (63')
   0:8 7 - Žižmond Matej (76')
   0:9 19 - Mango Kulot Chris (77')
   OPOMINJANI
   Rudar Trbovlje
    3 - Benda Kristjan (74')
   Birsa&Matavž Bilje
   IZKLJUČENI
   Rudar Trbovlje
   Birsa&Matavž Bilje
   MENJAVE
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  45'     14 - Mešić Maid
       2 - Gorenc Jan
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Perko Franci
       20 - Panič Nardin Jakob
  44'     16 - Beltram Luka
       5 - Pečenko Jan
  50'     14 - Umek Žan
       18 - Semolič Matevž
  50'     19 - Mango Kulot Chris
       13 - Marc Roman
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan