align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 16. krog 28.03.15
   TEKMA: Jadran Dekani - Brda 3:0 (0:0)
   Kraj: Dekani - ŠP Dekani - umetna trava    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Pirjevec Matej
   1. pomočnik: Brezovnik Gašper
   2. pomočnik: Knafelc Žiga
   Delegat: Knafelc Borut
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Pribac Gašper (V)
  2  Rebrina Luka
  3  Aničič Žiga
  4  Zugan Edi
  5  Raičić David
  6  Hrvatin Jure
  7  Zonta Tadej
  8  Hadžić Eldin
  9  Žunić Jure
  10  Peranović Milanko (K)
  11  Klinec Blaž
   Brda
Priimek in ime
  1  Berce Grega (V)
  2  Kastrati Sahit
  3  Cej Patrik (K)
  4  Peršolja Matija
  5  Džinović Adnan
  6  Topalli Behar
  7  Simčič Leonardo
  8  Perše Dani
  9  Lasič Tavčar Blaž
  10  Ribič Matevž
  11  Klepac Boštjan
  Rezervni igralci
  13  Srebernič Matija
  14  Ščulac Žan
  15  Kompara Manuel
  16  Rupnik Blaž
  17  Špeh Nik
  18  Kozlovič Enej
  19  Kreslin Timotej
  Rezervni igralci
  13  Majcen Petja
  14  Fortunat Andrej
  15  Gorup Nik
   TRENER
   Jadran Dekani
   Brda
   STRELCI
   Jadran Dekani
   1:0 10 - Peranović Milanko (58')
   2:0 16 - Rupnik Blaž (61')
   3:0 5 - Džinović Adnan (75') AG
   Brda
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
    16 - Rupnik Blaž (66')
   Brda
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   Brda
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  19'     19 - Kreslin Timotej
       6 - Hrvatin Jure
  55'     18 - Kozlovič Enej
       11 - Klinec Blaž
  59'     16 - Rupnik Blaž
       7 - Zonta Tadej
  74'     15 - Kompara Manuel
       3 - Aničič Žiga
  77'     13 - Srebernič Matija
       10 - Peranović Milanko
   Brda
  Minuta  Igralec
  47'     15 - Gorup Nik
       10 - Ribič Matevž
  52'     13 - Majcen Petja
       9 - Lasič Tavčar Blaž
  59'     14 - Fortunat Andrej
       7 - Simčič Leonardo
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan