align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 17. krog 04.04.15
   TEKMA: Jadran Dekani - Škofja Loka 4:1 (4:0)
   Kraj: Dekani - ŠP Dekani    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Stjepanović Aleksandar
   1. pomočnik: Bissachi Kole Aleksandar
   2. pomočnik: Tozan Mateo
   Delegat:
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Pribac Gašper (V)
  2  Rebrina Luka
  3  Aničič Žiga
  4  Zugan Edi
  5  Raičić David
  6  Hadžić Eldin
  7  Zonta Tadej
  8  Žunić Jure
  9  Klinec Blaž
  10  Peranović Milanko (K)
  11  Kreslin Timotej
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Kozjek Anže (V)
  2  Krajnik Matej
  4  Stanonik Tadej (K)
  5  Božnar Nejc
  6  Gartner Jaka
  7  Mijić Luka
  8  Muzaferović Hasan
  9  Dolenc Miha
  10  Kolenović Edi
  11  Stanovnik Lovro
  13  Rant Andraž
  Rezervni igralci
  13  Srebernič Matija
  14  Ščulac Žan
  15  Kompara Manuel
  16  Rupnik Blaž
  17  Špeh Nik
  18  Kozlovič Enej
  Rezervni igralci
   TRENER
   Jadran Dekani
   Škofja Loka
   STRELCI
   Jadran Dekani
   1:0 10 - Peranović Milanko (5')
   2:0 10 - Peranović Milanko (16')
   3:0 6 - Hadžić Eldin (29') 11m
   4:0 7 - Zonta Tadej (35')
   Škofja Loka
   4:1 4 - Stanonik Tadej (41')
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
   Škofja Loka
    7 - Mijić Luka (75')
    11 - Stanovnik Lovro (78')
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  48'     18 - Kozlovič Enej
       11 - Kreslin Timotej
  55'     16 - Rupnik Blaž
       9 - Klinec Blaž
  70'     14 - Ščulac Žan
       7 - Zonta Tadej
  72'     15 - Kompara Manuel
       2 - Rebrina Luka
  74'     17 - Špeh Nik
       6 - Hadžić Eldin
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan