align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 17. krog 04.04.15
   TEKMA: Birsa&Matavž Bilje - NOGA Britof 1:0 (0:0)
   Kraj: Bilje - V dolinci    Gledalcev: 90
   Glavni sodnik Pušnjak Jure
   1. pomočnik: Kos Damjan
   2. pomočnik: Šabanagić Denis
   Delegat: Bezjak Dušan
   POSTAVI
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Nabergoj Anže (V)
  3  Kovačič Nejc
  5  Pečenko Jan
  7  Žižmond Matej
  9  Štrukelj Jan
  10  Terčon Matic
  11  Tutuš Branko
  13  Marc Roman
  15  Puc Aljaž
  18  Semolič Matevž (K)
  20  Panič Nardin Jakob
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  2  Polanc Denis
  3  Potočnik Aljaž
  4  Dizdarević Adnan
  5  Iličič Luka
  6  Kalar Gašper
  7  Hasanaj Qendrim
  8  Tomić Toni
  9  Žnidaršič Žiga
  10  Krč Urban (K)
  11  Babić Josip
  Rezervni igralci
  2  Vogrič Matic
  6  Pušnar Matija
  8  Juren Martin
  14  Umek Žan
  16  Beltram Luka
  17  Perko Franci
  Rezervni igralci
  12  Ažman Aljoša (V)
  13  Krsnik Luka
  14  Matijaševič Tjuš
  15  Csipö Gašper
  17  Košir Urh
  18  Anžlovar Luka
  19  Eržen Vid
   TRENER
   Birsa&Matavž Bilje
   NOGA Britof
   STRELCI
   Birsa&Matavž Bilje
   1:0 9 - Štrukelj Jan (58')
   NOGA Britof
   OPOMINJANI
   Birsa&Matavž Bilje
    6 - Pušnar Matija (55')
    8 - Juren Martin (82')
   NOGA Britof
    5 - Iličič Luka (30')
    3 - Potočnik Aljaž (53')
   IZKLJUČENI
   Birsa&Matavž Bilje
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  48'     6 - Pušnar Matija
       10 - Terčon Matic
  51'     17 - Perko Franci
       18 - Semolič Matevž
  59'     8 - Juren Martin
       3 - Kovačič Nejc
  67'     14 - Umek Žan
       9 - Štrukelj Jan
  77'     16 - Beltram Luka
       11 - Tutuš Branko
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  39'     17 - Košir Urh
       9 - Žnidaršič Žiga
  50'     19 - Eržen Vid
       11 - Babić Josip
  66'     14 - Matijaševič Tjuš
       2 - Polanc Denis
  75'     13 - Krsnik Luka
       3 - Potočnik Aljaž
  79'     18 - Anžlovar Luka
       7 - Hasanaj Qendrim
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan