align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 17. krog 06.04.15
   TEKMA: Slovan - Kalcer Radomlje 0:2 (0:1)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Igrišče z umetno travo    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Marković Siniša
   1. pomočnik: Serdinšek Jure
   2. pomočnik: Nolimal Matevž
   Delegat: Sedić Suad
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  1  Rakovnik Marcel (V)
  2  Puhar Luka
  3  Ćoralić Denis
  4  Smajić Edvin (K)
  5  Kukovec Žan
  6  Banjanac Blaž
  7  Nuhanović Sandi
  8  Puškar Anel
  9  Sernel Klemen
  10  Ciriković Emil
  11  Milkov Atanas Yankov
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  5  Brolih Lenart
  6  Zabukovnik Mark
  7  Kopitar Žan
  8  Zupan Rok
  10  Trdin Gašper (K)
  11  Levec Nejc
  17  Džafič Alen
  19  Hribar Matevž
  20  Kočar Jernej
  29  Pačnik Nejc
  99  Cerar Lenart (V)
  Rezervni igralci
  12  Glišić Marko
  13  Pintarič Nik
  14  Domazet Milan
  15  Gavrič Nik
  16  Lalić Dušan
  Rezervni igralci
  2  Klarič Enej
  9  Vidmar Walter Maj
  13  Lekić David
  18  Smuk Matevž
  21  Kovačevič Kristjan
  24  Agović Elvedin
   TRENER
   Slovan
   Kalcer Radomlje
   STRELCI
   Slovan
   Kalcer Radomlje
   0:1 5 - Brolih Lenart (5')
   0:2 5 - Brolih Lenart (87')
   OPOMINJANI
   Slovan
    11 - Milkov Atanas Yankov (6')
   Kalcer Radomlje
    17 - Džafič Alen (13')
    9 - Vidmar Walter Maj (53')
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Kalcer Radomlje
    9 - Vidmar Walter Maj (68')
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  13'     15 - Gavrič Nik
       5 - Kukovec Žan
  70'     14 - Domazet Milan
       11 - Milkov Atanas Yankov
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  41'     2 - Klarič Enej
       20 - Kočar Jernej
  41'     9 - Vidmar Walter Maj
       29 - Pačnik Nejc
  47'     18 - Smuk Matevž
       17 - Džafič Alen
  50'     24 - Agović Elvedin
       19 - Hribar Matevž
  70'     21 - Kovačevič Kristjan
       11 - Levec Nejc
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan