align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 17. krog 06.04.15
   TEKMA: Roltek Dob - Ivančna Gorica 3:0 (1:0)
   Kraj: DOB pri DOMŽALAH - Športni park Dob    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Momčilović Dragan
   1. pomočnik: Pantić Saša
   2. pomočnik: Sojer Rok
   Delegat: Vavpetič Vladimir
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Brzovič Ciglar Taj (V)
  2  Cerar Jon
  3  Kreft Filip
  4  Kos Mark
  6  Vuk Jure
  7  Lončar Nejc (K)
  8  Kos Andraž
  9  Avbelj Aljaž
  10  Kotnik Luka
  11  Kolar Klemen
  21  Vovk Boštjan
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Ceroviku Leutrim (V)
  3  Gramič Tilen
  5  Caserman Rok
  6  Kotar Žiga
  7  Peklaj Žan
  8  Lavriha Žan Luka
  9  Gantar Martin
  11  Hočevar Jakob
  14  Bergoč Mitja (K)
  16  Kralj Tilen
  17  Pristov Val
  Rezervni igralci
  14  Zupan Jure
  15  Majce Žan Luka
  16  Sever Timotej
  20  Sever Kristjan
  Rezervni igralci
  10  Pucihar Tilen
  13  Zaletelj Luka
  15  Bebar Šabić Emanuel
  18  Klemenčič Dejan
   TRENER
   Roltek Dob
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:0 11 - Kolar Klemen (13')
   2:0 11 - Kolar Klemen (44')
   3:0 8 - Kos Andraž (51')
   Ivančna Gorica
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
   Ivančna Gorica
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Ivančna Gorica
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  54'     16 - Sever Timotej
       4 - Kos Mark
  61'     20 - Sever Kristjan
       11 - Kolar Klemen
  66'     15 - Majce Žan Luka
       7 - Lončar Nejc
  70'     14 - Zupan Jure
       3 - Kreft Filip
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  56'     15 - Bebar Šabić Emanuel
       7 - Peklaj Žan
  64'     10 - Pucihar Tilen
       11 - Hočevar Jakob
  73'     13 - Zaletelj Luka
       9 - Gantar Martin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan