align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 17. krog 04.04.15
   TEKMA: Šenčur - Jesenice-Bled 0:3 (0:0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Markovič Domen
   1. pomočnik: Kolenovič Samir
   2. pomočnik: Renko David
   Delegat: Šturm Emil
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Končan Nejc
  3  Konjar Urban
  4  Krek Luka
  5  Celjer Tilen
  6  Prestor Jan
  7  Vehovec Žan
  8  Ovnik Žan
  9  Boncelj Uroš
  10  Žagar Grega (K)
  11  Rakovec Janez
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  6  Razinger Nik
  9  Omanović Enis
  10  Džafić Belmin
  11  Bajrić Jasmin
  12  Merdanović Dino (V)
  14  Durmišević Vernes (K)
  17  Benkovič Jon
  19  Tubić Adis
  21  Sodja Urban
  24  Perviz Ajdin
  27  Bohinec Sebastjan
  Rezervni igralci
  12  Oselj Žiga (V)
  13  Pavlin Nik
  14  Bezovšek Jaka
  15  Oblak Mišel
  16  Vreček Matej
  17  Šmid Klavdij
  18  Trobec Žiga
  Rezervni igralci
  4  Kramar Mark
  62  Talić Armin
   TRENER
   Šenčur
   Jesenice-Bled
   STRELCI
   Šenčur
   Jesenice-Bled
   0:1 11 - Bajrić Jasmin (53')
   0:2 27 - Bohinec Sebastjan (67')
   0:3 11 - Bajrić Jasmin (81')
   OPOMINJANI
   Šenčur
    2 - Končan Nejc (65')
    6 - Prestor Jan (71')
   Jesenice-Bled
    9 - Omanović Enis (31')
    17 - Benkovič Jon (48')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Jesenice-Bled
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  52'     17 - Šmid Klavdij
       7 - Vehovec Žan
  55'     16 - Vreček Matej
       11 - Rakovec Janez
  59'     13 - Pavlin Nik
       9 - Boncelj Uroš
  69'     18 - Trobec Žiga
       3 - Konjar Urban
  75'     14 - Bezovšek Jaka
       6 - Prestor Jan
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  50'     4 - Kramar Mark
       9 - Omanović Enis
  63'     62 - Talić Armin
       6 - Razinger Nik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan