align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 17. krog 06.04.15
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Svoboda 1:1 (0:0)
   Kraj: Ljubljana-Brod - Maksov Gaj    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Langus Luka
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Štrajhar Primož
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Uršič Jure (V)
  2  Verovšek Urban
  3  Lebar Janez Aleksander
  4  Matul Luka (K)
  5  Lapuh Urh
  6  Nared Jan
  7  Puncer Jean Martin
  8  Kralj Matija
  9  Humar Žan
  10  Šubic Žiga
  11  Koritnik Egidij
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Soklič Aljaž (V)
  2  Memić Mesud
  3  Perc Tim
  4  Mandič Luka
  5  Mutič Mark
  6  Bergant Rok
  7  Struna Lan (K)
  8  Peulić Nikola
  9  Bečić Denin
  10  Miklavc Jure
  11  Cimprič Gašper
  Rezervni igralci
  13  Tratnik Klemen
  14  Pibernik Matevž
  15  Lipovec Filip
  16  Blagojević Rok
  17  Ćordić Sinan
  Rezervni igralci
  13  Jaki Anton
  14  Perc Jon
  15  Šabić Ajdin
  17  Boldin Žiga
  18  Klinar Aljaž
  19  Janič Andraž
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Svoboda
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   1:0 11 - Koritnik Egidij (47')
   Svoboda
   1:1 19 - Janič Andraž (71')
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    7 - Puncer Jean Martin (30')
    11 - Koritnik Egidij (60')
    9 - Humar Žan (78')
   Svoboda
    8 - Peulić Nikola (14')
    7 - Struna Lan (74')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Svoboda
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  49'     13 - Tratnik Klemen
       3 - Lebar Janez Aleksander
  58'     16 - Blagojević Rok
       10 - Šubic Žiga
  67'     17 - Ćordić Sinan
       7 - Puncer Jean Martin
  76'     14 - Pibernik Matevž
       8 - Kralj Matija
  79'     15 - Lipovec Filip
       9 - Humar Žan
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  51'     17 - Boldin Žiga
       11 - Cimprič Gašper
  54'     14 - Perc Jon
       2 - Memić Mesud
  60'     18 - Klinar Aljaž
       8 - Peulić Nikola
  66'     19 - Janič Andraž
       9 - Bečić Denin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan