align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 18. krog 12.04.15
   TEKMA: Škofja Loka - Arne Tabor 69 1:4 (0:2)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Poberaj Jakob
   1. pomočnik: Štokelj Primož
   2. pomočnik: Hajdić Osman
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Kozjek Anže (V)
  2  Debeljak Mitja
  4  Stanonik Tadej (K)
  5  Gartner Jaka
  6  Rant Andraž
  7  Mijić Luka
  8  Murn Aljaž
  9  Dolenc Miha
  10  Kolenović Edi
  11  Cerar Rok
  13  Božnar Nejc
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Jagodić Žan (V)
  2  Verovšek Urban
  3  Lebar Janez Aleksander
  4  Matul Luka (K)
  5  Lapuh Urh
  6  Nared Jan
  7  Kralj Matija
  8  Humar Žan
  9  Koritnik Egidij
  10  Olivo Erik
  11  Ćordić Sinan
  Rezervni igralci
  12  Kožuh Damijan (V)
  15  Kožuh Jaka
  16  Krajnik Matej
  18  Muzaferović Hasan
  Rezervni igralci
  12  Uršič Jure (V)
  13  Tratnik Klemen
  14  Pibernik Matevž
  15  Lipovec Filip
  16  Blagojević Rok
   TRENER
   Škofja Loka
   Arne Tabor 69
   STRELCI
   Škofja Loka
   1:4 4 - Stanonik Tadej (80')
   Arne Tabor 69
   0:1 11 - Ćordić Sinan (18')
   0:2 8 - Humar Žan (29')
   0:3 6 - Nared Jan (48')
   0:4 15 - Lipovec Filip (74')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    5 - Gartner Jaka (33')
   Arne Tabor 69
    5 - Lapuh Urh (60')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  2'     18 - Muzaferović Hasan
       11 - Cerar Rok
  48'     16 - Krajnik Matej
       18 - Muzaferović Hasan
  77'     15 - Kožuh Jaka
       9 - Dolenc Miha
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  48'     16 - Blagojević Rok
       8 - Humar Žan
  65'     14 - Pibernik Matevž
       7 - Kralj Matija
  65'     13 - Tratnik Klemen
       3 - Lebar Janez Aleksander
  73'     15 - Lipovec Filip
       9 - Koritnik Egidij
  78'     12 - Uršič Jure
       5 - Lapuh Urh
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan