align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 18. krog 11.04.15
   TEKMA: Svoboda - Šenčur 2:0 (1:0)
   Kraj: Ljubljana Vič - ŠP Svoboda    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Garmut Gašper
   1. pomočnik: Bajuk Aleš
   2. pomočnik: Klančar Miha
   Delegat: Dasović Dragan
   POSTAVI
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Soklič Aljaž (V)
  2  Boldin Žiga
  3  Perc Tim
  4  Mandič Luka
  5  Mutič Mark
  6  Bergant Rok
  7  Struna Lan (K)
  8  Peulić Nikola
  9  Bečić Denin
  10  Miklavc Jure
  11  Cimprič Gašper
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Končan Nejc
  3  Oblak Mišel
  4  Krek Luka
  5  Celjer Tilen
  6  Vreček Matej
  7  Šmid Klavdij
  8  Ovnik Žan
  9  Boncelj Uroš
  10  Žagar Grega (K)
  11  Rakovec Janez
  Rezervni igralci
  13  Jaki Anton
  14  Perc Jon
  15  Šabić Ajdin
  17  Čauševič Selvedin
  18  Klinar Aljaž
  19  Janič Andraž
  20  Begić Halid
  Rezervni igralci
  12  Oselj Žiga (V)
  13  Vehovec Žan
  14  Bezovšek Jaka
  15  Pavlin Nik
  16  Gantar Gašper
  17  Kolar Tim
  18  Gašpirc Kristjan
   TRENER
   Svoboda
   Šenčur
   STRELCI
   Svoboda
   1:0 3 - Perc Tim (19')
   2:0 10 - Miklavc Jure (54')
   Šenčur
   OPOMINJANI
   Svoboda
    3 - Perc Tim (25')
    15 - Šabić Ajdin (70')
   Šenčur
    2 - Končan Nejc (54')
   IZKLJUČENI
   Svoboda
   Šenčur
   MENJAVE
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  59'     15 - Šabić Ajdin
       11 - Cimprič Gašper
  63'     19 - Janič Andraž
       9 - Bečić Denin
  75'     20 - Begić Halid
       10 - Miklavc Jure
  87'     13 - Jaki Anton
       7 - Struna Lan
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  41'     18 - Gašpirc Kristjan
       3 - Oblak Mišel
  41'     16 - Gantar Gašper
       11 - Rakovec Janez
  52'     15 - Pavlin Nik
       9 - Boncelj Uroš
  61'     14 - Bezovšek Jaka
       4 - Krek Luka
  65'     17 - Kolar Tim
       5 - Celjer Tilen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan