align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 18. krog 12.04.15
   TEKMA: Jesenice-Bled - Roltek Dob 2:2 (1:2)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kolenko Miha
   1. pomočnik: Đokić Saša
   2. pomočnik: Jerič Anže
   Delegat: Peternel Jože
   POSTAVI
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  4  Arh Grega
  6  Razinger Nik
  8  Jovanović David (K)
  9  Omanović Enis
  11  Bajrić Jasmin
  14  Durmišević Vernes
  19  Tubić Adis
  21  Sodja Urban
  24  Perviz Ajdin
  27  Bohinec Sebastjan
  33  Džafić Belmin (V)
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Brzovič Ciglar Taj (V)
  2  Cerar Jon
  3  Kreft Filip
  4  Lončar Nejc (K)
  6  Vuk Jure
  7  Kos Andraž
  8  Kerč Tim
  9  Avbelj Aljaž
  10  Kotnik Luka
  11  Kolar Klemen
  21  Vovk Boštjan
  Rezervni igralci
  10  Kramar Mark
  12  Merdanović Dino (V)
  20  Tadić Stefan
  62  Talić Armin
  Rezervni igralci
  14  Sever Kristjan
  15  Sotlar Luka
  16  Majce Žan Luka
  17  Rastoder Albin
   TRENER
   Jesenice-Bled
   Roltek Dob
   STRELCI
   Jesenice-Bled
   1:1 11 - Bajrić Jasmin (30')
   2:2 11 - Bajrić Jasmin (50')
   Roltek Dob
   0:1 6 - Vuk Jure (21') 11m
   1:2 10 - Kotnik Luka (37')
   OPOMINJANI
   Jesenice-Bled
    33 - Džafić Belmin (21')
   Roltek Dob
    9 - Avbelj Aljaž (60')
    7 - Kos Andraž (68')
   IZKLJUČENI
   Jesenice-Bled
   Roltek Dob
   MENJAVE
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  41'     10 - Kramar Mark
       14 - Durmišević Vernes
  54'     20 - Tadić Stefan
       6 - Razinger Nik
  59'     62 - Talić Armin
       9 - Omanović Enis
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  54'     15 - Sotlar Luka
       11 - Kolar Klemen
  67'     14 - Sever Kristjan
       3 - Kreft Filip
  75'     16 - Majce Žan Luka
       9 - Avbelj Aljaž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan