align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 18. krog 12.04.15
   TEKMA: Ivančna Gorica - Slovan 1:1 (1:0)
   Kraj: Ivančna Gorica - Glavno igrišče-naravna trava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bojić Nikola
   1. pomočnik: Hamulič Damir
   2. pomočnik: Milutin Denis
   Delegat: Fabina Josip
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Ceroviku Leutrim (V)
  2  Caserman Rok
  3  Gramič Tilen
  4  Preradović Uroš
  8  Kovačič Nik
  10  Kralj Tilen
  13  Hočevar Jakob
  14  Bergoč Mitja (K)
  15  Lavriha Žan Luka
  17  Pristov Val
  18  Klemenčič Dejan
   Slovan
Priimek in ime
  1  Rakovnik Marcel (V)
  2  Puhar Luka
  3  Gavrič Nik
  4  Smajić Edvin (K)
  5  Sernel Klemen
  6  Banjanac Blaž
  7  Nuhanović Sandi
  8  Fatić Denis
  9  Domazet Milan
  10  Ciriković Emil
  11  Milkov Atanas Yankov
  Rezervni igralci
  5  Zemljarič Marko
  6  Kotar Žiga
  7  Peklaj Žan
  9  Gantar Martin
  11  Dacar Jure
  Rezervni igralci
  12  Glišić Marko (V)
  13  Pintarič Nik
  14  Šakanović Elvin
  15  Pirc Žiga (K)
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Slovan
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1:0 3 - Gramič Tilen (7')
   Slovan
   1:1 10 - Ciriković Emil (48')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
   Slovan
    4 - Smajić Edvin (53')
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Slovan
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  51'     9 - Gantar Martin
       15 - Lavriha Žan Luka
  54'     5 - Zemljarič Marko
       8 - Kovačič Nik
  58'     11 - Dacar Jure
       13 - Hočevar Jakob
  76'     6 - Kotar Žiga
       3 - Gramič Tilen
  79'     7 - Peklaj Žan
       6 - Kotar Žiga
   Slovan
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Pintarič Nik
       8 - Fatić Denis
  60'     15 - Pirc Žiga
       9 - Domazet Milan
  70'     14 - Šakanović Elvin
       11 - Milkov Atanas Yankov
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan