align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 18. krog 12.04.15
   TEKMA: Kalcer Radomlje - Birsa&Matavž Bilje 1:0 (0:0)
   Kraj: Radomlje - Športni park Radomlje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jerman Danijel
   1. pomočnik: Pirjevec Andrej
   2. pomočnik: Tozan Mateo
   Delegat: Ponikvar Janko
   POSTAVI
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  2  Klarič Enej
  5  Brolih Lenart
  6  Zabukovnik Mark
  7  Kopitar Žan
  8  Zupan Rok
  10  Trdin Gašper (K)
  11  Levec Nejc
  19  Hribar Matevž
  20  Kočar Jernej
  21  Kovačevič Kristjan
  99  Cerar Lenart (V)
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Nabergoj Anže (V)
  3  Kovačič Nejc
  5  Pečenko Jan
  6  Pušnar Matija
  7  Žižmond Matej
  9  Štrukelj Jan
  11  Tutuš Branko
  13  Marc Roman
  15  Puc Aljaž
  18  Semolič Matevž (K)
  20  Panič Nardin Jakob
  Rezervni igralci
  1  Urbanija Žan Tone (V)
  13  Lekić David
  14  Pačnik Nejc
  17  Džafič Alen
  18  Smuk Matevž
  24  Agović Elvedin
  Rezervni igralci
  2  Vogrič Matic
  8  Juren Martin
  10  Terčon Matic
  14  Umek Žan
  16  Beltram Luka
  17  Perko Franci
  19  Mango Kulot Chris
   TRENER
   Kalcer Radomlje
   Birsa&Matavž Bilje
   STRELCI
   Kalcer Radomlje
   1:0 21 - Kovačevič Kristjan (71')
   Birsa&Matavž Bilje
   OPOMINJANI
   Kalcer Radomlje
    2 - Klarič Enej (21')
    6 - Zabukovnik Mark (25')
    17 - Džafič Alen (62')
   Birsa&Matavž Bilje
    18 - Semolič Matevž (36')
    7 - Žižmond Matej (48')
    19 - Mango Kulot Chris (67')
   IZKLJUČENI
   Kalcer Radomlje
    6 - Zabukovnik Mark (81')
   Birsa&Matavž Bilje
   MENJAVE
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Džafič Alen
       20 - Kočar Jernej
  50'     24 - Agović Elvedin
       19 - Hribar Matevž
  79'     18 - Smuk Matevž
       8 - Zupan Rok
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Perko Franci
       5 - Pečenko Jan
  47'     10 - Terčon Matic
       18 - Semolič Matevž
  52'     8 - Juren Martin
       11 - Tutuš Branko
  57'     19 - Mango Kulot Chris
       6 - Pušnar Matija
  73'     16 - Beltram Luka
       15 - Puc Aljaž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan