align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 18. krog 12.04.15
   TEKMA: Rudar Trbovlje - Jadran Dekani 0:4 (0:0)
   Kraj: Trbovlje - NK Rudar (umetna trava)    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Murgić Amel
   1. pomočnik: Kos Rok
   2. pomočnik: Begič Amel
   Delegat: Klopčič Bogomil
   POSTAVI
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  2  Sajovic Maj
  3  Navratil Juš
  4  Hadžić Mark Antonio
  5  Zaletel Žan (K)
  6  Lipovšek Žan
  7  Krajnc Dominik
  8  Frančič Adrijan
  9  Sokler Ester
  10  Kunič Domen
  11  Rutar Aleks
  12  Holešek Jure (V)
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Pribac Gašper (V)
  2  Rebrina Luka
  3  Aničič Žiga
  4  Zugan Edi
  5  Raičić David
  6  Kreslin Timotej
  7  Zonta Tadej
  8  Žunić Jure
  9  Klinec Blaž
  10  Hadžić Eldin (K)
  11  Rupnik Blaž
  Rezervni igralci
  13  Benda Kristjan
  14  Bokal Žan
  15  Ćehić Teufik
  16  Mešić Maid
  Rezervni igralci
  12  Baruca Miha (V)
  13  Kompara Manuel
  14  Ščulac Žan
  15  Srebernič Matija
  16  Špeh Nik
  17  Kozlovič Enej
   TRENER
   Rudar Trbovlje
   Jadran Dekani
   STRELCI
   Rudar Trbovlje
   Jadran Dekani
   0:1 11 - Rupnik Blaž (42')
   0:2 7 - Zonta Tadej (60')
   0:3 10 - Hadžić Eldin (70') 11m
   0:4 9 - Klinec Blaž (73')
   OPOMINJANI
   Rudar Trbovlje
    5 - Zaletel Žan (52')
    4 - Hadžić Mark Antonio (70')
    7 - Krajnc Dominik (74')
   Jadran Dekani
    2 - Rebrina Luka (35')
    13 - Kompara Manuel (78')
    14 - Ščulac Žan (79')
   IZKLJUČENI
   Rudar Trbovlje
    5 - Zaletel Žan (75')
   Jadran Dekani
   MENJAVE
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  71'     16 - Mešić Maid
       2 - Sajovic Maj
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Kozlovič Enej
       6 - Kreslin Timotej
  69'     14 - Ščulac Žan
       11 - Rupnik Blaž
  71'     13 - Kompara Manuel
       2 - Rebrina Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan