align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 19. krog 18.04.15
   TEKMA: Jadran Dekani - NOGA Britof 1:3 (1:2)
   Kraj: Dekani - ŠP Dekani - umetna trava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bissachi Kole Aleksandar
   1. pomočnik: Jovičić Slađana
   2. pomočnik: Klun Ivan
   Delegat: Besednjak Aljoša
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Pribac Gašper (V)
  2  Rebrina Luka
  3  Rupnik Blaž
  4  Aničič Žiga
  5  Raičić David
  6  Kreslin Timotej
  7  Zonta Tadej
  8  Hadžić Eldin
  9  Klinec Blaž
  10  Peranović Milanko (K)
  11  Žunić Jure
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  2  Polanc Denis
  3  Potočnik Aljaž
  4  Dizdarević Adnan
  5  Krsnik Luka
  6  Hasanaj Qendrim
  7  Tomić Toni
  8  Eržen Vid
  9  Košir Urh
  10  Krč Urban (K)
  11  Milić Nikola
  Rezervni igralci
  13  Srebernič Matija
  14  Ščulac Žan
  15  Kompara Manuel
  16  Zugan Edi
  17  Špeh Nik
  18  Kozlovič Enej
  Rezervni igralci
  12  Ažman Aljoša (V)
  13  Žnidaršič Žiga
  14  Matijaševič Tjuš
  15  Babić Josip
   TRENER
   Jadran Dekani
   NOGA Britof
   STRELCI
   Jadran Dekani
   1:2 8 - Hadžić Eldin (26')
   NOGA Britof
   0:1 10 - Krč Urban (5')
   0:2 7 - Tomić Toni (8')
   1:3 15 - Babić Josip (74')
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
    11 - Žunić Jure (76')
   NOGA Britof
    4 - Dizdarević Adnan (60')
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  51'     18 - Kozlovič Enej
       6 - Kreslin Timotej
  66'     17 - Špeh Nik
       7 - Zonta Tadej
  69'     14 - Ščulac Žan
       9 - Klinec Blaž
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  57'     13 - Žnidaršič Žiga
       11 - Milić Nikola
  66'     15 - Babić Josip
       9 - Košir Urh
  77'     14 - Matijaševič Tjuš
       8 - Eržen Vid
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan