align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 19. krog 18.04.15
   TEKMA: Brda - Kalcer Radomlje 1:2 (0:1)
   Kraj: Vipolže - Pomožno igrišče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Vrčon Dominik
   1. pomočnik: Ferjančič Robi
   2. pomočnik: Sedej Miha
   Delegat: Sovdat Robert
   POSTAVI
   Brda
Priimek in ime
  2  Cej Patrik
  3  Ribič Jaka
  4  Fikfak Kris
  5  Džinović Adnan
  6  Gorup Nik
  7  Simčič Leonardo (K)
  8  Perše Dani
  9  Kastrati Sahit
  10  Ribič Matevž
  11  Klepac Boštjan
  12  Berce Grega (V)
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  2  Klarič Enej
  5  Brolih Lenart
  7  Kopitar Žan
  8  Zupan Rok
  10  Trdin Gašper (K)
  11  Levec Nejc
  13  Lekić David
  18  Smuk Matevž
  19  Hribar Matevž
  24  Agović Elvedin
  99  Cerar Lenart (V)
  Rezervni igralci
  13  Majcen Petja
  14  Topalli Behar
  15  Lasič Tavčar Blaž
  16  Peršolja Matija
  17  Fortunat Andrej
  Rezervni igralci
  14  Pačnik Nejc
  16  Lozančič Toni
  20  Kočar Jernej
  21  Kovačevič Kristjan
  46  Urbanija Žan Tone (V)
   TRENER
   Brda
   Kalcer Radomlje
   STRELCI
   Brda
   1:2 11 - Klepac Boštjan (69')
   Kalcer Radomlje
   0:1 2 - Klarič Enej (32')
   0:2 10 - Trdin Gašper (64') 11m
   OPOMINJANI
   Brda
    5 - Džinović Adnan (80')
   Kalcer Radomlje
    5 - Brolih Lenart (70')
   IZKLJUČENI
   Brda
   Kalcer Radomlje
   MENJAVE
   Brda
  Minuta  Igralec
  48'     15 - Lasič Tavčar Blaž
       10 - Ribič Matevž
  68'     14 - Topalli Behar
       6 - Gorup Nik
  68'     16 - Peršolja Matija
       9 - Kastrati Sahit
  68'     13 - Majcen Petja
       3 - Ribič Jaka
  68'     17 - Fortunat Andrej
       8 - Perše Dani
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  41'     21 - Kovačevič Kristjan
       24 - Agović Elvedin
  41'     20 - Kočar Jernej
       13 - Lekić David
  57'     14 - Pačnik Nejc
       18 - Smuk Matevž
  68'     16 - Lozančič Toni
       7 - Kopitar Žan
  71'     46 - Urbanija Žan Tone
       99 - Cerar Lenart
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan