align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 19. krog 19.04.15
   TEKMA: Birsa&Matavž Bilje - Ivančna Gorica 3:0 (3:0)
   Kraj: Bilje - V dolinci    Gledalcev: 90
   Glavni sodnik Nadarević Denis
   1. pomočnik: Pezerović Branko
   2. pomočnik: Bukovec Janko
   Delegat: Mozetič Matjaž
   POSTAVI
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Nabergoj Anže (V)
  3  Kovačič Nejc
  6  Pušnar Matija
  7  Žižmond Matej
  9  Štrukelj Jan
  11  Tutuš Branko
  13  Marc Roman
  15  Puc Aljaž
  17  Perko Franci
  18  Semolič Matevž (K)
  20  Panič Nardin Jakob
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Ceroviku Leutrim (V)
  4  Preradović Uroš
  5  Lavriha Žan Luka
  7  Hočevar Jakob
  9  Pristov Val
  10  Kovačič Nik
  11  Dacar Jure
  14  Kotar Žiga
  16  Caserman Rok
  17  Bergoč Mitja (K)
  18  Klemenčič Dejan
  Rezervni igralci
  5  Pečenko Jan
  8  Juren Martin
  10  Terčon Matic
  12  Lilić Marko (V)
  14  Umek Žan
  16  Beltram Luka
  19  Mango Kulot Chris
  Rezervni igralci
   TRENER
   Birsa&Matavž Bilje
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   Birsa&Matavž Bilje
   1:0 20 - Panič Nardin Jakob (11')
   2:0 9 - Štrukelj Jan (12')
   3:0 9 - Štrukelj Jan (29')
   Ivančna Gorica
   OPOMINJANI
   Birsa&Matavž Bilje
    19 - Mango Kulot Chris (69')
   Ivančna Gorica
    16 - Caserman Rok (66')
   IZKLJUČENI
   Birsa&Matavž Bilje
   Ivančna Gorica
   MENJAVE
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  41'     8 - Juren Martin
       11 - Tutuš Branko
  49'     5 - Pečenko Jan
       17 - Perko Franci
  49'     14 - Umek Žan
       7 - Žižmond Matej
  56'     19 - Mango Kulot Chris
       6 - Pušnar Matija
  56'     10 - Terčon Matic
       9 - Štrukelj Jan
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan